Шалений день

20 серпня 2020, Чт. 20:00
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Божевільний день"?

1. Легка і дуже смішна комедія перетворить цей вечір на справжнє свято гумору
2. Французька класична комедія в оригінальному трактуванні - кращий засіб від депресії
3. Зоряні артисти проекту "Маски-шоу" не дадуть вам занудьгувати.

Представляємо саму запаморочливу прем'єру нового театрального сезону - "Божевільний день". Французька класична комедія положень в оригінальному трактуванні драматурга Тамари Каганович стане кращим засобом від депресії.

Сміливі ідеї постановника вистави Олександра Самусенко (актора і режисера Українського музично-драматичного театру ім. Василько) втілять в життя зірки одеської сцени.

У головній ролі французького мільйонера з непростою долею виступить актор театру і кіно Олексій Агопьян, добре відомий публіці по участі в таких проектах як "Маски-шоу" і "Каламбур". За законами антрепризи його ближньою і дальньою ріднею на сцені стануть одеські актриси: Заслужена артистка України Ірина Охотніченко, Олена Головіна, Марія Деменко, Михайло Ігнатов, Аліна Катречко і сам режисер - Олександр Самусенко.

У такому "квітнику" головному герою п'єси буде непросто зберегти спокій і тверезість думок.

Сюжет п'єси хвацько закручується з першої сцени. Будинок мільйонера, медіа-магната Барньє раз у раз стрясають бурі емоцій, накривають цунамі почуттів, і в цьому вирі дуже непросто втриматися в рамках пристойності. Особливо, якщо в твоїх шафах повно "скелетів" у вигляді помилок минулого і вони раз у раз намагаються вибратися на світ божий. Герой вже сам починає плутатися в тому, скільки ж у нього грошей, дітей та саквояжів.

При чому тут саквояж? О! У цього аксесуара в п'єсі своя, мабуть, найголовніша, роль. Адже всі ми самі схожі на саквояжі, які цікаві і цінні лише тим, що всередині.

Легка і дуже смішна комедія «Божевільний день» перетворить цю весну в справжнє свято гумору.