6 липня 2019, Сб. 11:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 500 грн.
від 500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

«Як створити ефективний персональний бренд»
5-годинний інтенсив
25 практичних кроків

6 та 7 липня СЕО агенції Gres Todorchuk PR Ярослава Гресь і креативний директор Олександр Тодорчук проведуть 5-годинні інтенсиви Brand Yourself!

У світі соціальних мереж та максимальної прозорості, всі люди стають брендами, хочуть вони того чи ні. Як будувати свій бренд? Як розповідати історії, які хочеться переповідати? Як стати лідером думок? Як стати спікером, якого запрошують на виступи? Як впливати на суспільну думку? Як працювати з негативом? Як використовувати персональний бренд для свого бізнесу? Ці та інші питання ми обговоримо на 5-годинному інтенсиві.
Реальні кейси. Практичні інструменти.

Про спікерів: Ярослава Гресь – ТОП-100 блогерів України 2017, 2018; «100 найвпливовіших жінок України» за версіями журналів «Фокус» та «Новое время», 2018. Жінка року Cosmopolitan Awards (Act Beautiful), Elle Beauty Awards (Social Impact), Guerlain Inspiration Awards&Marie Claire (Charity). Ініціатор проекту #21деньбезнарікань.

Олександр Тодорчук – засновник гуманістичного руху UAnimals та ініціатор щорічного Всеукраїнського маршу за права тварин. З моменту початку діяльності руху в 2016 році понад 40 міст заборонили пересувні цирки з тваринами, 27 українських дизайнерів відмовилися від натурального хутра. Увійшов до Top30under30 за версією Kyiv Post.

Gres Todorchuk, заснована в 2015 році. В фокусі агенції культурні, соціальні та освітні проекти для великого бізнесу, громадського сектору, міжнародних інституцій, тощо. За три роки агенція реалізувала понад 60 проектів, серед яких Corruption Park, Музей Новин, акція пам’яті Голодомору Uncounted Since 1932, соціальний експеримент «Опера, яку ніхто не чув» та ін. Робота Gres Todorchuk відмічена понад 20 професійними нагородами, в тому числі European Excellence Awards та Sabre Awards. Найефективніша піар-агенція України, 2017, 2018 (Effie Awards).