19 грудня 2019, Чт. 10:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 4999 грн.
від 4999 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Практичний курс про те, як створювати та розвивати бренди
8-годинний авторський інтенсив від Андрія Федоріва.

19 грудня засновник креативної інвестиційної компанії FEDORIV GROUP Андрій Федорів проведе оновлений 8-годинний інтенсив для власників бізнесу, маркетологів та стартаперів.

Авторський курс «BRANDFATHER» від Андрія Федоріва — must visit для всіх, хто має бажання створити сильний і успішний бренд.
Як перетворити бренд в потужний інструмент змін і розвитку? Як створювати і розвивати бренди на турбулентних ринках СНД? Як керувати бізнесом і домагатися вибухових результатів? Як перестати втрачати гроші через чужі помилки в роботі з брендами? Ці та інші питання ми обговоримо на 8-годинному семінарі. Реальні кейси. Практичні інструменти.
Про спікера та автора курсу: Андрій Федорів – засновник і CEO FEDORIV GROUP, креативної інвестиційної компанії, до складу якої входять FEDORIV AGENCY, FEDORIV HUB, FEDORIV VLOG. Інвестор і Co-founder: Суперлюди, KOOPERATIV. В минулому топ-менеджер міжнародних агентств: Adell Saatchi & Saatchi, Bates Ukraine, холдингу Video International Ukraine, керівник United Communications Group; Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції (2012-2016); Наймолодший володар премії «Слід у рекламі» за особистий внесок в розвиток рекламного ринку (2007).

Головний принцип FEDORIV GROUP – Create whatever.
Головний принцип FEDORIV AGENCY – Brands change business.
Brands change the world.

Дата: 19 грудня, 10:00-19:00 (Реєстрація починається о 09:00)
Місце: FEDORIV Hub, Велика Васильківська, 5.