брати Шумахери

від 140 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Братів Шумахерів?

1. Добірний і неймовірно вишуканий гумор.
2. Актуальні жарти на злободенні теми.
3. Багато музики і позитиву.

28 жовтня в Центрі культури та дозвілля відбудеться Великий ювілейний Концерт "Братів Шумахерів"! Так-так, цього року творчій групі стукнуло 20 років!

20 років "Брати Шумахери" на сцені веселять і радують своїх шанувальників! За ці роки артистам вдалося підкорити і розсмішити навіть найбільш похмурих глядачів і закохати по вуха у свою творчість найсуворіших і найбільш песимістичних критиків. На тих, хто прийшов на концерт, чекає добірка кращих номерів. На сцені будуть представлені тільки золоті хіти дуету. Як завжди, для артистів не буде заборонених тем для жартів. Хлопці спеціально відібрали всі найактуальніші номери зі свого репертуару – щоб "не в брову, а в око".

На вас чекають жарти і про політику, і про взаємини між жінкою і чоловіком, і про труднощі батьків й дітей... Які тільки проблеми нашого суспільства не стають об'єктом для їхніх інтерпретацій! "Брати Шумахери" із задоволенням запрошують на концерт усіх, хто має витончене почуття гумору. А ще всіх тих, хто просто жадає відпочити від побутових і робочих проблем, хто хоче весело і добре провести час.

Творча група обіцяє: будуть тільки хіти! А ще виключно гарний і позитивний настрій, яскраві емоції і якісний гумор аж до наступного концерту "Братів Шумахерів".

Схожі події

Ваня Усович. великий StandUp 19 липня 19:00, Пт Ваня Усович. великий StandUp Київ, Bel etage від 270 грн. Ваня Усович. великий StandUp Вже не хочу 19 липня Ваня Усович. великий StandUp Bel etage Придбати Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора 04 липня 19:00, Чт Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Київ, D12 від 300 грн. Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора Вже не хочу 04 липня Лесь Подерв'янський. Епічні п'єси від автора D12 Придбати Підпільний Стендап на Пляжі 20 червня 20:00, Чт Підпільний Стендап на Пляжі Київ, ЮБК від 200 грн. Підпільний Стендап на Пляжі Вже не хочу 20 червня Підпільний Стендап на Пляжі ЮБК Придбати Ні-Просто Стендап / Stand Up 19 червня 20:00, Ср Ні-Просто Стендап / Stand Up Київ, Під Асфальтом Пляж від 120 грн. Ні-Просто Стендап / Stand Up Вже не хочу 19 червня Ні-Просто Стендап / Stand Up Під Асфальтом Пляж Придбати