брати Шумахери

від 140 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Братів Шумахерів?

1. Добірний і неймовірно вишуканий гумор.
2. Актуальні жарти на злободенні теми.
3. Багато музики і позитиву.

28 жовтня в Центрі культури та дозвілля відбудеться Великий ювілейний Концерт "Братів Шумахерів"! Так-так, цього року творчій групі стукнуло 20 років!

20 років "Брати Шумахери" на сцені веселять і радують своїх шанувальників! За ці роки артистам вдалося підкорити і розсмішити навіть найбільш похмурих глядачів і закохати по вуха у свою творчість найсуворіших і найбільш песимістичних критиків. На тих, хто прийшов на концерт, чекає добірка кращих номерів. На сцені будуть представлені тільки золоті хіти дуету. Як завжди, для артистів не буде заборонених тем для жартів. Хлопці спеціально відібрали всі найактуальніші номери зі свого репертуару – щоб "не в брову, а в око".

На вас чекають жарти і про політику, і про взаємини між жінкою і чоловіком, і про труднощі батьків й дітей... Які тільки проблеми нашого суспільства не стають об'єктом для їхніх інтерпретацій! "Брати Шумахери" із задоволенням запрошують на концерт усіх, хто має витончене почуття гумору. А ще всіх тих, хто просто жадає відпочити від побутових і робочих проблем, хто хоче весело і добре провести час.

Творча група обіцяє: будуть тільки хіти! А ще виключно гарний і позитивний настрій, яскраві емоції і якісний гумор аж до наступного концерту "Братів Шумахерів".

Схожі події

Stand Up in UA: Дмитро Романов 30 листопада 19:00, Пт Stand Up in UA: Дмитро Романов Палац культури КПІ, Київ від 200 грн. Stand Up in UA: Дмитро Романов Вже не хочу 30 листопада Stand Up in UA: Дмитро Романов Палац культури КПІ Придбати Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 9 Подiй Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 18.12 - 28.12.2018 Слава Комиссаренко Слава Комиссаренко 2 Події Слава Комиссаренко 14.12 - 15.12.2018 Ліга Сміху 18 листопада 19:00, Нд Ліга Сміху Театр музкомедії, Одеса від 500 грн. Ліга Сміху Вже не хочу 18 листопада Ліга Сміху Театр музкомедії Придбати