брати Шумахери

від 140 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на концерт Братів Шумахерів?

1. Добірний і неймовірно вишуканий гумор.
2. Актуальні жарти на злободенні теми.
3. Багато музики і позитиву.

28 жовтня в Центрі культури та дозвілля відбудеться Великий ювілейний Концерт "Братів Шумахерів"! Так-так, цього року творчій групі стукнуло 20 років!

20 років "Брати Шумахери" на сцені веселять і радують своїх шанувальників! За ці роки артистам вдалося підкорити і розсмішити навіть найбільш похмурих глядачів і закохати по вуха у свою творчість найсуворіших і песимістичних критиків. На тих, хто прийшов на концерт, чекає добірка кращих номерів. На сцені будуть представлені тільки золоті хіти дуету. Як завжди, для артистів не буде заборонених тем для жартів. Хлопці спеціально відібрали всі найактуальніші номери зі свого репертуару – щоб "не в брову, а в око".

На вас чекають жарти і про політику, і про взаємини між жінкою і чоловіком, і про труднощі батьків і дітей... Які тільки проблеми нашого суспільства не стають об'єктом для їхніх інтерпретацій! "Брати Шумахери" із задоволенням запрошують на концерт усіх, хто має витончене почуття гумору. А ще всіх тих, хто просто жадає відпочити від побутових і робочих проблем, хто хоче весело і добре провести час.

Творча група обіцяє: будуть тільки хіти! А ще виключно гарний і позитивний настрій, яскраві емоції і якісний гумор аж до наступного концерту "Братів Шумахерів".