брати Шумахери

від 140 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Братів Шумахерів?

1. Добірний і неймовірно вишуканий гумор.
2. Актуальні жарти на злободенні теми.
3. Багато музики і позитиву.

28 жовтня в Центрі культури та дозвілля відбудеться Великий ювілейний Концерт "Братів Шумахерів"! Так-так, цього року творчій групі стукнуло 20 років!

20 років "Брати Шумахери" на сцені веселять і радують своїх шанувальників! За ці роки артистам вдалося підкорити і розсмішити навіть найбільш похмурих глядачів і закохати по вуха у свою творчість найсуворіших і найбільш песимістичних критиків. На тих, хто прийшов на концерт, чекає добірка кращих номерів. На сцені будуть представлені тільки золоті хіти дуету. Як завжди, для артистів не буде заборонених тем для жартів. Хлопці спеціально відібрали всі найактуальніші номери зі свого репертуару – щоб "не в брову, а в око".

На вас чекають жарти і про політику, і про взаємини між жінкою і чоловіком, і про труднощі батьків й дітей... Які тільки проблеми нашого суспільства не стають об'єктом для їхніх інтерпретацій! "Брати Шумахери" із задоволенням запрошують на концерт усіх, хто має витончене почуття гумору. А ще всіх тих, хто просто жадає відпочити від побутових і робочих проблем, хто хоче весело і добре провести час.

Творча група обіцяє: будуть тільки хіти! А ще виключно гарний і позитивний настрій, яскраві емоції і якісний гумор аж до наступного концерту "Братів Шумахерів".

Схожі події

Ваня Усович. Великий StandUp 10 лютого 19:00, Нд Ваня Усович. Великий StandUp Одеса, Одеська обласна філармонія від 90 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 10 лютого Ваня Усович. Великий StandUp Одеська обласна філармонія Придбати DIZEL SHOW DIZEL SHOW 2 Події DIZEL SHOW 26.02 - 27.02.2019 Підпільний Стендап: XL 27 січня 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Київ, Bel etage від 200 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 27 січня Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати Ваня Усович. Великий StandUp 11 лютого 19:00, Пн Ваня Усович. Великий StandUp Харків, ТКЦ (малый зал ХНАТОБ) від 180 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 11 лютого Ваня Усович. Великий StandUp ТКЦ (малый зал ХНАТОБ) Придбати