Брати Шумахери

27 жовтня 2018, Сб. 18:00
Будинок культури ім. Шевченка Ізмаіл, просп. Суворова, 4
від 160 грн.
від 160 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виступ "Братів Шумахерів"?

1. Неймовірно смішні мініатюри.
2. Дует змусить сміятись навіть найбільш сумного глядача.
3. Вони – учасники найбільш рейтингових гумористичних ТБ-проектів країни.

Брати Шумахери дадуть великий ювілейний концерт в Ізмаїлі! Приходьте 27 жовтня в будинку культури імені Шевченка, щоб сміятися без упину весь виступ зіркового дуету!

Складно повірити, що в цьому році творчій групі "Брати Шумахери" виповниться 20 років! Так-так, ви все правильно прочитали: вже два десятки років дует не припиняє смішити своїх шанувальників. За цей час артисти змогли безліч разів розсмішити нас, закохати в себе навіть найбільш похмурих глядачів, а також підкорити своєю творчістю песимістичних і прискіпливих критиків.

Цього разу на вас чекає найкраща добірка золотих номерів дуету! Тільки фаворити глядачів! Звичайно ж, цього вечора не буде табу серед тем для жартів, як і завжди. Хлопці підібрали актуальні номери, так би мовити, не в брову, а в око! На концерті прозвучать жарти про політику, стосунки, труднощі батьків і дітей... І ще багато-багато інших проблем нашого суспільства, знайомих кожному.

"Брати Шумахери" чекають на всіх, хто має відмінне почуття гумору. Крім цього, ми будемо раді і тим, хто вирішив просто відпочити від роботи, буднів і дрібних проблем. Якщо хочете добре провести час, то вам сюди! Творчий дует обіцяє, що на тих, хто прийшов, чекають тільки хіти з хітів, виключно позитивний настрій, якісний гумор і яскраві емоції... Аж до наступного концерту!

Схожі події

Вар'яти 13 грудня 17:00, Чт Вар'яти Тернопіль , ПК Березіль від 150 грн. Вар'яти Вже не хочу 13 грудня Вар'яти ПК Березіль Придбати DIZEL SHOW 26 лютого 19:00, Вт DIZEL SHOW Київ, Палац Україна від 300 грн. DIZEL SHOW Вже не хочу 26 лютого DIZEL SHOW Палац Україна Придбати Ліга Сміху Ліга Сміху 2 Події Ліга Сміху 2.02 - 02.02.2019 Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 9 Подiй Вечірній Квартал. Святковий Новорічний концерт 18.12 - 28.12.2018