Брати Шумахери

27 жовтня 2018, Сб. 18:00
Будинок культури ім. Шевченка Ізмаіл, просп. Суворова, 4
від 160 грн.
від 160 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на виступ "Братів Шумахерів"?

1. Неймовірно смішні мініатюри.
2. Дует змусить сміятись навіть найбільш сумного глядача.
3. Вони – учасники найбільш рейтингових гумористичних ТБ-проектів країни.

Брати Шумахери дадуть великий ювілейний концерт в Ізмаїлі! Приходьте 27 жовтня в будинку культури імені Шевченка, щоб сміятися без упину весь виступ зіркового дуету!

Складно повірити, що в цьому році творчій групі "Брати Шумахери" виповниться 20 років! Так-так, ви все правильно прочитали: вже два десятки років дует не припиняє смішити своїх шанувальників. За цей час артисти змогли безліч разів розсмішити нас, закохати в себе навіть найбільш похмурих глядачів, а також підкорити своєю творчістю песимістичних і прискіпливих критиків.

Цього разу на вас чекає найкраща добірка золотих номерів дуету! Тільки фаворити глядачів! Звичайно ж, цього вечора не буде табу серед тем для жартів, як і завжди. Хлопці підібрали актуальні номери, так би мовити, не в брову, а в око! На концерті прозвучать жарти про політику, стосунки, труднощі батьків і дітей... І ще багато-багато інших проблем нашого суспільства, знайомих кожному.

"Брати Шумахери" чекають на всіх, хто має відмінне почуття гумору. Крім цього, ми будемо раді і тим, хто вирішив просто відпочити від роботи, буднів і дрібних проблем. Якщо хочете добре провести час, то вам сюди! Творчий дует обіцяє, що на тих, хто прийшов, чекають тільки хіти з хітів, виключно позитивний настрій, якісний гумор і яскраві емоції... Аж до наступного концерту!

Схожі події

Підпільний Стендап: XL 24 березня 20:00, Нд Підпільний Стендап: XL Київ, Bel etage від 200 грн. Підпільний Стендап: XL Вже не хочу 24 березня Підпільний Стендап: XL Bel etage Придбати Ліга Сміху. Ювілейний тур 01 квітня 17:00, Пн Ліга Сміху. Ювілейний тур Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 350 грн. Ліга Сміху. Ювілейний тур Вже не хочу 01 квітня Ліга Сміху. Ювілейний тур Одеський театр Опери та Балету Придбати 06 квітня 18:00, Сб 1/8 фіналу Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Вже не хочу 06 квітня 1/8 фіналу Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Лесь Подерв'янський 24 березня 19:00, Нд Лесь Подерв'янський Івано-Франківськ, "Івано-Франківська обласна філармонія" від 250 грн. Лесь Подерв'янський Вже не хочу 24 березня Лесь Подерв'янський "Івано-Франківська обласна філармонія" Придбати