24-pay-mark Created with Sketch.

Брати Гадюкіни

23 квітня 2023, нд. 19:00
Docker Pub Київ, вул. Богатирська, 25
від 350 грн.
від 350 грн.

Про подiю

Концерт гурту Брати Гадюкіни у Києві відбудеться 23 квітня 2023 року о 19:00 в Docker Pub.

Чому варто піти на концерт гурту Брати Гадюкіни у Києві?

  1. Вихід на сцену культового рок-гурту – справжнє свято для шанувальників.
  2. Презентація нового альбому «Йде нині война».
  3. Найдрайвовіша подія сезону.

Брати Гадюкіни з довгоочікуваним концертом у Києві

Брати Гадюкіни – живі легенди вітчизняного рок-н-ролу. І зайвий раз представлення не потребують. Безстрашні музичні партизани уже 35 років наставляють українських рокерів на шлях істинний. А у нинішні непрості часи – заряджають усіх на близьку перемогу, тримаючи культурний фронт.

Чистий український рок-н-рол на сцені Docker Pub

23 квітня Брати Гадюкіни зіграють роботи нового воєнного альбому «Йде нині война». Музиканти пропонують разом покричати відомих пісень, а також вивчити нових. На своїй офіційній сторінці гурт уже почав знайомити фанів із рядками прем’єрних робіт. Приходьте та відчуйте енергію музики протесту!

Де купити квитки на концерт гурту Брати Гадюкіни у Києві?

Ви можете замовити квитки онлайн на сайті Concert.ua. Поспішайте, подія – надпопулярна!

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати