23 лютого 2020, Нд. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Братики в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-23 о 19:00 на майданчику Український театр, Одеса.
Ви можете купити квитки на Братишки на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


Братики - чисто англійська комедія!

Молоде подружжя Лінда і Том Кервуд готуються до відповідального кроку - в їхній родині має з'явитися приймальний малюк. Вони передбачили все: підготували будинок до приходу місіс Поттер- інспектора з усиновлення, вивчили правила техніки безпеки ... І все було б добре - Кервуд цілком готові до такого відповідального візиту, якби не два безбашенних брата Тома Кервуд - Дік і Гаррі, які теж вирішили взяти активну участь у долі родини, яка бажає взяти дитину.

Їхня допомога щоразу виходить Тому боком! Один привозить в будинок Тома мішок з розчленованими людськими тілами, а другий - контрабанду алкоголю і сигарет, та ще й парочку біженців. Кожна витівка братиків варта старшому великих нервів, а глядачеві - сміху крізь сміх!

Переклад - Борис Тух
Режисер-Роман Федосєєв
Вистава йде 2 години 20 хвилин з одним антрактом, російською мовою.

Акторський склад: Заслужений артист України Ігор Геращенко, Артем Музиченко, Олександр Самусенко, Ірина Бессараб, Богдан Паршаков, Костянтин Кириленко, Марина Климова, Олена Головіна, Роман Федосєєв.