Brave! Factory Festival

23 - 24 серпня 2017 20:00
Завод Метробуд Київ, вул. Авторемонтна
від 750 грн.
від 750 грн.

Про подiю

Фестиваль електронної музики і сміливої культури - Brave! Factory! - збирає всіх друзів у Secret Place 23-24 серпня.

 

Поспішайте замовити квитки>

 

Завдяки десяткам однодумців, переддень свята і сам День незалежності України стануть тим часом, коли відбудеться щось неймовірне. Замість цехів і складів заводу - рейв-майданчик і галерея. А стіни перетворяться на величезні полотна. На бетонних майданчиках розташуються концертні сцени і танцполи.

 

А в якості сидінь і балконів ви спробуєте використовувати старі труби, крани, бочки, верстати. Справжнє кафе на території елеватора - чому б і ні? У всьому цьому буде щось магічне, незрозуміле, чарівне. Поєднання урбаністичного пейзажу та яскравої, вільної, сміливої творчості буде вражаючим!

 

Музична частина фестивалю - в руках талановитих музикантів і діджеїв із різних куточків світу. Свою частку «високого» внесуть у захід вільні художники. Загалом, на ці два дні всі забудуть про плани з виробництва та просто будуть танцювати!

 

Спочатку ідея провести незвичайний фестиваль Brave! Factory втілилася в 90-метрове слово «BRAVE», нанесене жовтою фарбою (її витратили щонайменше 100 літрів!) на даху одного з будинків промзони. Так, у цьому не було великої ідеї, але це привернуло увагу працівників заводу, відволікло їх від тяжкої праці й подарувало таку потрібну їм порцію позитиву.