16 серпня 2018, Чт. 22:00
Comfort beach-club "Пляжник" Одеса, 13 Станція Великого Фонтану
від 220 грн.
від 220 грн.

Галерея

Про подiю

Великий літній концерт Brazzaville в Одесі!

Цього року своє 20-річчя відзначають легендарні мандрівники і безнадійні романтики з групи Brazzaville. У зв'язку з цією подією, музиканти оголосили про проведення свого ювілейного туру, концерти якого обіцяють стати справжніми подіями для фанів групи в усьому світі.

Brazzaville - американська інді-рок група, заснована колишнім саксофоністом Бека (Beck), Девідом Брауном в 1997 році. Творчість групи подібно щоденнику мандрівника. Збираючи враження по всьому світу, артисти успішно втілюють побачену красу в своїх творах. Музиканти постійно експериментують, удосконалюються і з кожним новим концертом заслуговують визнання в будь-якому куточку земної кулі. Brazzaville - це «світова музика» в повному сенсі слова, оскільки є ідеальним саундтреком для подорожей. Кожна пісня це і є розповідь про подорож команди під проводом її беззмінного капітана - соліста Девіда Брауна. До слова, мрія Девіда - відправитися до портових міст світу на побудованому своїми силами вантажному судні, повному дружніх груп, музикантів, танцюристів.

Brazzaville - це той рідкісний випадок, коли творчість групи отримує позитивну оцінку не тільки від простих слухачів, а й від професіоналів музичного бізнесу. Відомий російський музичний критик Артемій Троїцький написав: «З часів Джима Моррісона і DOORS не було в Америці групи більш романтичної, ніж BRAZZAVILLE Девіда Брауна». Ця фраза стала ключовою і не раз повторювалася різними ЗМІ - починаючи від місцевих газет і журналів, закінчуючи центральними телеканалами в усьому світі.

На пострадянському просторі Brazzaville стали широко відомі після виходу кавер-версій культових пісень «Star Сalled Sun» - «Зірка на ім'я Сонце» групи «Кіно», «Green Eyed Taxi» - «Зеленоглазое такси» Олега Кваші, «Clouds in Camarillo», записаної спільно з російською групою «Мінерва». Справжнім хітом стала пісня «Mistress», записана в 2013 році з Земфірою для її проекту The Uchpochmack.

Що побачить Девід і його команда озирнувшись назад? 11 альбомів і 2 збірки хітів, що розійшлися мільйонним тиражем, понад 1200 концертів, зіграних в 22 країнах світу, сотні тисяч кілометрів турів і тисячі розданих автографів? Так, все це, але перш за все, величезну кількість друзів, закоханих в музику Brazzaville і на кожному концерті цієї дивовижної команди відчувається, що ця любов взаємна.

Море романтики, улюблені пісні Brazzaville і близьке спілкування з легендарними музикантами чекає вас 16 серпня в Одесі на великому літньому концерті в клубі «Пляжник».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати