16 серпня 2018, Чт. 22:00
Comfort beach-club "Пляжник" Одеса, 13 Станція Великого Фонтану
від 220 грн.
від 220 грн.

Галерея

Про подiю

Великий літній концерт Brazzaville в Одесі!

Цього року своє 20-річчя відзначають легендарні мандрівники і безнадійні романтики з групи Brazzaville. У зв'язку з цією подією, музиканти оголосили про проведення свого ювілейного туру, концерти якого обіцяють стати справжніми подіями для фанів групи в усьому світі.

Brazzaville - американська інді-рок група, заснована колишнім саксофоністом Бека (Beck), Девідом Брауном в 1997 році. Творчість групи подібно щоденнику мандрівника. Збираючи враження по всьому світу, артисти успішно втілюють побачену красу в своїх творах. Музиканти постійно експериментують, удосконалюються і з кожним новим концертом заслуговують визнання в будь-якому куточку земної кулі. Brazzaville - це «світова музика» в повному сенсі слова, оскільки є ідеальним саундтреком для подорожей. Кожна пісня це і є розповідь про подорож команди під проводом її беззмінного капітана - соліста Девіда Брауна. До слова, мрія Девіда - відправитися до портових міст світу на побудованому своїми силами вантажному судні, повному дружніх груп, музикантів, танцюристів.

Brazzaville - це той рідкісний випадок, коли творчість групи отримує позитивну оцінку не тільки від простих слухачів, а й від професіоналів музичного бізнесу. Відомий російський музичний критик Артемій Троїцький написав: «З часів Джима Моррісона і DOORS не було в Америці групи більш романтичної, ніж BRAZZAVILLE Девіда Брауна». Ця фраза стала ключовою і не раз повторювалася різними ЗМІ - починаючи від місцевих газет і журналів, закінчуючи центральними телеканалами в усьому світі.

На пострадянському просторі Brazzaville стали широко відомі після виходу кавер-версій культових пісень «Star Сalled Sun» - «Зірка на ім'я Сонце» групи «Кіно», «Green Eyed Taxi» - «Зеленоглазое такси» Олега Кваші, «Clouds in Camarillo», записаної спільно з російською групою «Мінерва». Справжнім хітом стала пісня «Mistress», записана в 2013 році з Земфірою для її проекту The Uchpochmack.

Що побачить Девід і його команда озирнувшись назад? 11 альбомів і 2 збірки хітів, що розійшлися мільйонним тиражем, понад 1200 концертів, зіграних в 22 країнах світу, сотні тисяч кілометрів турів і тисячі розданих автографів? Так, все це, але перш за все, величезну кількість друзів, закоханих в музику Brazzaville і на кожному концерті цієї дивовижної команди відчувається, що ця любов взаємна.

Море романтики, улюблені пісні Brazzaville і близьке спілкування з легендарними музикантами чекає вас 16 серпня в Одесі на великому літньому концерті в клубі «Пляжник».

Схожі події

Big Jazz Night -50% на другий 15 листопада 19:00, Пт Big Jazz Night Київ, Д12 Всі СвоЇ від 350 грн. Big Jazz Night Вже не хочу 15 листопада Big Jazz Night Д12 Всі СвоЇ Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 5 Подiй Рок балади і Віртуози Києва 29.11 - 15.12.2019 JONY ELMAN ANDRO 08 грудня 19:00, Нд JONY ELMAN ANDRO Київ, StereoPlaza від 650 грн. JONY ELMAN ANDRO Вже не хочу 08 грудня JONY ELMAN ANDRO StereoPlaza Придбати STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 400 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати