24-pay-mark Created with Sketch.

Брешемо чисту правду

від 200 ₴

Про подiю

Яскрава та пристрасна комедія "Брешемо чисту правду" - це ще одне підтвердження того, що жіночий та чоловічий розум від природи наділені гнучкістю, безмежною фантазією та винахідливістю!

Легка комедія з класичним сюжетом: дружина з коханцем, аж тут несподівано повертається чоловік.

Гостроти ситуації додає те, що коханець тут - не один, і чоловік - не один. Кожен із героїв цієї історії намагається брехнею захистити свою честь, тим самим заплутуючи однин одного ще більше. Через це наші герої потрапляють до цілої низки карколомних подій, які роблять виставу схожою на справжній шпигунський детектив!

Це неймовірна комедія, яку необхідно побачити на власні очі!

У виставі грають улюблені актори театру та кіно:

  • Ольга Сумська, народна артистка України;
  • Лев Сомов, народний артист України;
  • Віталій Борисюк
  • Анастасія Цимбалару
  • Арам Арзуманян

Режисер - Оксана Тараненко

Продюсер проекту - Роман Костін

Менеджер проекту - Надія Яковлева

Продюсерський центр #tanzzero.production

ℹ️ Корисна інформація:

🧸Вхід для дітей не рекомендовано
✅ 14+
⌚️ Тривалість: 60-120 хвилин

🛡️У випадку повітряної тривоги з сцени буде оголошено про небезпеку, глядачі зможуть пройти до найближчого укриття. Якщо на момент тривоги подія тривала більше 60 хв. - подія вважається такою, що відбулась.

Схожі події

Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львів, Львівський театр опери та балету від 240 ₴ Гуцулка Ксеня 05.03, 12.03 Гуцулка Ксеня Львівський театр опери та балету Придбати Ladies‘ Night 31 березня 17:00, нд Ladies‘ Night Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 31 березня Ladies‘ Night МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies‘ Night 26 березня 18:00, вт Ladies‘ Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 ₴ Ladies‘ Night Вже не хочу 26 березня Ladies‘ Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Княгиня Ольга 27 лютого 19:00, вт Княгиня Ольга Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Княгиня Ольга Вже не хочу 27 лютого Княгиня Ольга Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати