Brit Floyd. Eclipse World Tour 2018

26 листопада 2018, Пн. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 450 грн.
від 450 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Brit Floyd?

1. Почути найулюбленіші пісні культової групи наживо.
2. Відсвяткувати разом з іншими шанувальниками творчості Pink Floyd 45-річчя збірки The Dark Side of the Moon, випуск якої став зоряним часом колективу.
3. Не тільки слухати, а й дивитися: Brit Floyd відтворюють живі виступи легендарної рок-групи.

Pink Floyd - одна з найуспішніших і найвпливовіших рок-команд за всю історію цього напрямку. Їхні акустичні експерименти, філософські тексти, масштабні шоу та інновації в оформленні альбомів підкорили не одне покоління!

Що говорити, якщо в усьому світі було продано близько 300 мільйонів альбомів, і це не рахуючи сольних робіт музикантів. У Pink Floyd чимало триб'ют-груп, але Brit Floyd - дійсно най-най з них. Команда зібралася в Ліверпулі в 2011 році. Що цікаво, колектив дбає не тільки про музичну складову, але і про деталі: від освітлення до візуальних ефектів. Про їх визнання говорить участь музикантів Pink Floyd в деяких концертах триб'ют-групи. А концерти Brit Floyd максимально відтворюють виступи їх прототипу.

Отже, грандіозні Pink Floyd Show приїдуть 6 листопада до Києва! Приходьте в Stereo Plaza, щоб разом із Brit Floyd відсвяткувати 45-річчя збірки The Dark Side of the Moon! Це мегашоу, на яке варто піти!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати