Brit Floyd. Eclipse World Tour 2018

26 листопада 2018, Пн. 20:00
StereoPlaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 450 грн.
від 450 грн.

Про подiю

Чому варто піти на Brit Floyd?

1. Почути найулюбленіші пісні культової групи наживо.
2. Відсвяткувати разом з іншими шанувальниками творчості Pink Floyd 45-річчя збірки The Dark Side of the Moon, випуск якої став зоряним часом колективу.
3. Не тільки слухати, а й дивитися: Brit Floyd відтворюють живі виступи легендарної рок-групи.

Pink Floyd - одна з найуспішніших і найвпливовіших рок-команд за всю історію цього напрямку. Їхні акустичні експерименти, філософські тексти, масштабні шоу та інновації в оформленні альбомів підкорили не одне покоління!

Що говорити, якщо в усьому світі було продано близько 300 мільйонів альбомів, і це не рахуючи сольних робіт музикантів. У Pink Floyd чимало триб'ют-груп, але Brit Floyd - дійсно най-най з них. Команда зібралася в Ліверпулі в 2011 році. Що цікаво, колектив дбає не тільки про музичну складову, але і про деталі: від освітлення до візуальних ефектів. Про їх визнання говорить участь музикантів Pink Floyd в деяких концертах триб'ют-групи. А концерти Brit Floyd максимально відтворюють виступи їх прототипу.

Отже, грандіозні Pink Floyd Show приїдуть 6 листопада до Києва! Приходьте в Stereo Plaza, щоб разом із Brit Floyd відсвяткувати 45-річчя збірки The Dark Side of the Moon! Це мегашоу, на яке варто піти!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Peter Bence 02 квітня 19:00, Вт Peter Bence Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Peter Bence Вже не хочу 02 квітня Peter Bence МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати