24-pay-mark Created with Sketch.

Black Rebel Motorcycle Club

15 червня 2018, пт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 2000 грн.
від 2000 грн.

Галерея

Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №1 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №2 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №3 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №4 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Black Rebel Motorcycle Club?

1. Одними з перших почути треки нового альбому в живому виконанні.
2. Отримати потужний заряд нестримної енергії BRMC.
3. BRMC вже на початку свого шляху знайшли свій звук і ось вже 20 років залишаються впізнаваними на музичному просторі як ніхто інший.

Вони повернули гітари в чарти, яйця в музику і рок-н-рол на сцену.

Майже 20 років тому Black Rebel Motorcycle Club задали риторичне «whatever happened to our rock'n'roll?». Вони ж і дали відповідь - дебютний альбом, який став фундаментом відродження гітарної музики в світі. BRMC з'явилися раніше The Strokes, плавили підсилювачі задовго до комерційного успіху The White Stripes і фурору The Libertines в Британії.

І через 20 років Пітер, Роберт і Ліа так само на плаву. Поки інші групи початку 2000-х змінили вектор, спилися, розпалися і встигли зібратися знову, щоб заробити грошей, Black Rebel Motorcycle Club випускають альбоми і катають тури по всьому світу. Вони не зрадили собі, поставивши комерційний успіх вище творчого, чи не змінили шкіряні куртки на дорогі костюми і не проміняли бурбон на безалкогольне пиво.

Але придбали культовий статус і залишаться в історії рок-музики XXI століття представником тієї когорти щирих груп, чия популярність не залежить від продажів або відгуків критиків.

Їх давно чекали в Україні. Можливо, навіть занадто. І вони заїдуть до Києва в розпал літа. 15 червня клубі Bel Etage Black Rebel Motorcycle Club зіграють «Beat The Devil’s Tattoo», «Spread Your Love», «Ain't No Easy Way», «Berlin», «Love Burns», «Shuffle Your Feet» і, звичайно, «Whatever Happened to My Rock 'N Roll», разом з треками з нового альбому «Wrong Creatures» та іншими перевіреними бойовиками.

Другого шансу почути улюблену групу в рідній країні може і не бути.

Побачимося!

Схожі події

Світла класика при свічках 11 грудня 18:00, нд Світла класика при свічках Київ, Будинок Кіно від 175 грн. Світла класика при свічках Вже не хочу 11 грудня Світла класика при свічках Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс 10 грудня 16:00, сб Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс Вже не хочу 10 грудня Саундтрекі при свічках: Ханс Ціммер та Джон Уільямс КВЦ PARKOVY Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 21 грудня 19:00, ср Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 21 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати