Black Rebel Motorcycle Club

15 червня 2018, Пт. 20:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 2000 грн.
від 2000 грн.

Галерея

Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №1 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №2 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №3 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №4 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Black Rebel Motorcycle Club?

1. Одними з перших почути треки нового альбому в живому виконанні.
2. Отримати потужний заряд нестримної енергії BRMC.
3. BRMC вже на початку свого шляху знайшли свій звук і ось вже 20 років залишаються впізнаваними на музичному просторі як ніхто інший.

Вони повернули гітари в чарти, яйця в музику і рок-н-рол на сцену.

Майже 20 років тому Black Rebel Motorcycle Club задали риторичне «whatever happened to our rock'n'roll?». Вони ж і дали відповідь - дебютний альбом, який став фундаментом відродження гітарної музики в світі. BRMC з'явилися раніше The Strokes, плавили підсилювачі задовго до комерційного успіху The White Stripes і фурору The Libertines в Британії.

І через 20 років Пітер, Роберт і Ліа так само на плаву. Поки інші групи початку 2000-х змінили вектор, спилися, розпалися і встигли зібратися знову, щоб заробити грошей, Black Rebel Motorcycle Club випускають альбоми і катають тури по всьому світу. Вони не зрадили собі, поставивши комерційний успіх вище творчого, чи не змінили шкіряні куртки на дорогі костюми і не проміняли бурбон на безалкогольне пиво.

Але придбали культовий статус і залишаться в історії рок-музики XXI століття представником тієї когорти щирих груп, чия популярність не залежить від продажів або відгуків критиків.

Їх давно чекали в Україні. Можливо, навіть занадто. І вони заїдуть до Києва в розпал літа. 15 червня клубі Bel Etage Black Rebel Motorcycle Club зіграють «Beat The Devil’s Tattoo», «Spread Your Love», «Ain't No Easy Way», «Berlin», «Love Burns», «Shuffle Your Feet» і, звичайно, «Whatever Happened to My Rock 'N Roll», разом з треками з нового альбому «Wrong Creatures» та іншими перевіреними бойовиками.

Другого шансу почути улюблену групу в рідній країні може і не бути.

Побачимося!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Atlas Weekend 2020 08 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2020 Київ, ВДНГ від 600 грн. Atlas Weekend 2020 Вже не хочу 08 липня Atlas Weekend 2020 ВДНГ Придбати