24-pay-mark Created with Sketch.

Black Rebel Motorcycle Club

15 червня 2018, пт. 20:00-22:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 2000 ₴
від 2000 ₴

Галерея

Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №1 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №2 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №3 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №4 picture
Black Rebel Motorcycle Club у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Black Rebel Motorcycle Club?

1. Одними з перших почути треки нового альбому в живому виконанні.
2. Отримати потужний заряд нестримної енергії BRMC.
3. BRMC вже на початку свого шляху знайшли свій звук і ось вже 20 років залишаються впізнаваними на музичному просторі як ніхто інший.

Вони повернули гітари в чарти, яйця в музику і рок-н-рол на сцену.

Майже 20 років тому Black Rebel Motorcycle Club задали риторичне «whatever happened to our rock'n'roll?». Вони ж і дали відповідь - дебютний альбом, який став фундаментом відродження гітарної музики в світі. BRMC з'явилися раніше The Strokes, плавили підсилювачі задовго до комерційного успіху The White Stripes і фурору The Libertines в Британії.

І через 20 років Пітер, Роберт і Ліа так само на плаву. Поки інші групи початку 2000-х змінили вектор, спилися, розпалися і встигли зібратися знову, щоб заробити грошей, Black Rebel Motorcycle Club випускають альбоми і катають тури по всьому світу. Вони не зрадили собі, поставивши комерційний успіх вище творчого, чи не змінили шкіряні куртки на дорогі костюми і не проміняли бурбон на безалкогольне пиво.

Але придбали культовий статус і залишаться в історії рок-музики XXI століття представником тієї когорти щирих груп, чия популярність не залежить від продажів або відгуків критиків.

Їх давно чекали в Україні. Можливо, навіть занадто. І вони заїдуть до Києва в розпал літа. 15 червня клубі Bel Etage Black Rebel Motorcycle Club зіграють «Beat The Devil’s Tattoo», «Spread Your Love», «Ain't No Easy Way», «Berlin», «Love Burns», «Shuffle Your Feet» і, звичайно, «Whatever Happened to My Rock 'N Roll», разом з треками з нового альбому «Wrong Creatures» та іншими перевіреними бойовиками.

Другого шансу почути улюблену групу в рідній країні може і не бути.

Побачимося!

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати YUNA 2024 23 травня 18:00, чт YUNA 2024 Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 599 ₴ YUNA 2024 Вже не хочу 23 травня YUNA 2024 МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень 13 травня 20:00, пн Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київ, Київська Консерваторія від 200 ₴ Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Вже не хочу 13 травня Хор В.У.Х.А. - Ще більше класних пісень Київська Консерваторія Придбати