Подію скасовано

BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон

1 березня 2020, Нд. 19:00
Центр культури та мистецтва НАУ Київ, Пр-т Космонавта Комарова, 1
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон у Києві - фото №1 BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон у Києві
BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон у Києві - фото №2 BRUCE DICKINSON (Iron Maiden) / Вечір з Дікінсон у Києві афіша

Про подiю

Неперевершений вокаліст "IRON MAIDEN" BRUCE DICKINSON вперше в Україні!
1 березня на сцені Центру культури та мистецтв НАУ в Києві!

Чому варто відвідати цю подію?

1. Наживо почути життєві історії та анекдоти від вокаліста найвизначнішого хеві-метал гурту "IRON MAIDEN".
2. Отримати заряд енергії від пілота, фехтувальника, письменника, продюсера та музиканта Брюса Дікінсона.
3. Дізнатися про розмаїття життя та багатий досвід співака.

Брюс Дікінсон їде до України з презентацією автобіографічної книги

WHAT DOES THIS BUTTON DO? побачила світ наприкінці 2017 року. New York Times та UK Times визнали книгу бестселером. Невдовзі, з формату презентацій на сценах британських театрів, виступи музиканта перетворилася на справжнє шоу одного актора.

Історії про польоти, музику та ще більше цікавого від Брюса Дікінсона

Брюс Дікінсон має не лише блискучу кар’єру фронтмена "IRON MAIDEN". Багатогранна творча натура спонукала музиканта розвиватися в багатьох сферах. Так, він займався фехтуванням та працював як продюсер, сценарист, радіоведучий і багато іншого.

Одним із найцікавіших хобі Брюса Дікінсона вже тривалий період є авіація. Спершу він пілотував власний літак Cessna 142, а згодом отримав ліцензію цивільного пілота. В 2007 році Брюс обійняв посаду капітана та тепер з посмішкою каже, що забезпечений роботою до 65 років.

Брюс Дікінсон на сцені Центру культури та мистецтв НАУ

1 березня Брюс Дікінсон розповідатиме байки з життя рок-зірок та ділитиметься архівними фотографіями. У своїй сатиричній манері артист поділиться світоглядом та життєвими історіями, сповненими пригод. У програмі також будуть історії, які не ввійшли до WHAT DOES THIS BUTTON DO? через цензурні обмеження.

Після завершення виступу, всі охочі зможуть поставити запитання.

Де купити квитки на вечір з Брюсом Дікінсоном у Києві?

Придбайте квитки на вечір з Брюсом Дікінсоном у Києві на сайті Concert.ua. Замовте онлайн або з кур'єрською доставкою. Також квитки можна придбати на фірмових бланках в наших квиткових офісах.