24-pay-mark Created with Sketch.

Брудний пес

01 - 02 червня 2024 12:00-21:00
Keller Bar Київ, вул. Кирилівська, 71
від 1100 ₴
від 1100 ₴

Галерея

Про подiю

Яким буде цьогорічний фестиваль вуличної культури “Брудний Пес”?

1 та 2 червня в київському клубі Keller відбудеться перший масштабний фестиваль літа “Брудний Пес”. Зібравши минулого року понад дві тисячі відвідувачів, організатори планують розширити захід в колаборації з різними українськими медіа та промогрупами й збільшити площу активного простору та кількість учасників.

Головна ідея фестивалю залишається незмінною та розширює свої горизонти. “Брудний Пес” створює майданчик для об’єднання українських митців та музикантів різних жанрів та стилів з різних регіонів України для нових колаборацій та висвітлення сучасної молодої української сцени. На цьогорічному “Брудному Псі” організатори хочуть залучити якомога більше аудиторій різних ніш української музики, аби показати все її різноманіття.

Окрім музичних стейджів, на заході будуть діяти окремі зони для розваг, маркет з локальними брендами, тату-корнер та фудкорти. Для тих, хто не зможе особисто відвідати фестиваль, кожна зі сцен буде транслюватись онлайн на декількох стрімінгових платформах.

В основі “Брудного Пса” — благодійна ініціатива, яка має на меті підтримку безпритульних тварин.

Аби акцентувати більше уваги на необхідності допомоги волонтерським притулкам, фестиваль обрав своїм цьогорічним символом одного з безхатьків — собаку Санні. Впродовж підготовки до івенту та під час самого заходу організатори хочуть знайти сімʼю для неї та зібрати кошти для інших хвостатих, що живуть в притулках.

Інша благодійна мета фестивалю — підтримка українських військових. Частина зібраних за два дні коштів буде направлена в один з фондів, що забезпечують необхідним екіпіруванням Збройні Сили України.

Правила відвідування заходу Брудний пес:

  1. Оголошення повітряної та/або іншої тривоги тягнуть за собою зміну часу та програми заходу та не передбачають повернення грошових коштів.
  2. Організатор залишає за собою право затримати початок заходу, перенести місце або дату проведення у зв'язку з ризиками безпеки відвідувачів. Це не є підставою для повернення квитка.
  3. Діти та підлітки до 18 років допускаються на територію заходу тільки в супроводі батьків, які повинні пред'явити свій паспорт і копію свідоцтва про народження. Для дітей до 7 років вхід безкоштовний, для підлітків віком від 7 до 18 років необхідно придбати квиток.

Схожі події

Pidpal на V’YAVA 20 липня 14:00, сб Pidpal на V’YAVA Київ, V’YAVA від 300 ₴ Pidpal на V’YAVA Вже не хочу 20 липня Pidpal на V’YAVA V’YAVA Придбати Nova Summer Fest 21 липня 17:00, нд Nova Summer Fest Київ, Freedom Hall від 600 ₴ Nova Summer Fest Вже не хочу 21 липня Nova Summer Fest Freedom Hall Придбати Wisard day 27 липня 10:00, сб Wisard day Київ, Signal Event Hall від 500 ₴ Wisard day Вже не хочу 27 липня Wisard day Signal Event Hall Придбати Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO 02 серпня 11:00, пт Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO Львів, Територія !FESTrepublic від 4650 ₴ Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO Вже не хочу 02 серпня Преміум квитки на фестиваль FAINE MISTO Територія !FESTrepublic Придбати