Odessa Classic: Брюссельський Камерний Оркестр

10 червня 2020, Ср. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Odessa Classic: Брюссельський Камерний Оркестр в Одесі! Чекаємо вас 2020-06-10 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Odessa Classic: Брюссельський Камерний Оркестр на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).Брюссельський Камерний Оркестр, Джинг Чжао (віолочель), Майкл Гуттман (скрипка, дир.) в приміщенні Одеської філармонії!

В програмі
Вівальді Концерт для скрипки та віолончелі з оркестром сі бемоль мажор
Сен-Санс "Муза і Поет" для скрипки, віолончелі з оркестром (арр. Віллуендас)
Шостакович Сюїта для скрипки і віолончелі
П'яццолла "Гранд Танго" для віолончелі та оркестру
П'яццолла Концерт для скрипки з оркестром (арр. Віллуендас)

Улюбленці одеської публіки Майкл Гуттман і Джинг Чжао - знову на фестивалі ODESSA CLASSICS! Музиканти представлять свій новий проект, зацікавить як вишуканих знавців класики- так і нову, молодіжну аудиторію. Брюссельський Камерний оркестр вже брав участь на фестивалі в 2017 році, виступаючи як на відкритті фестивалю в Філармонії, так і на незабутньому опен-ейр концерті біля Воронцовскої колонади. І, звичайно, диригувати програмою буде художній керівник оркестру Майкл Гуттман!