Будьте як вдома

16 вересня 2020, Ср. 19:00
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Виставу перенесено на 16.09.2020. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

Чому варто піти на виставу «Будьте як вдома»?

1. На сцені будуть сяяти найяскравіші зірки сучасного українського театру.
2. П'єса «Будьте як вдома» особливим чином поєднує в собі комедійний і драматичний характер.
3. Вистава в черговий раз нагадає, що крихку рівновагу в світі підтримують любов, взаємовиручка, повага.

16 вересня в театрі Музкомедії ставлять виставу «Будьте як вдома» за мотивами комедійної п'єси Жана-Марі Шевре. Головні ролі виконають Народна артистка України Ада Роговцева та висхідна зірка Київського театру Ахтем Сейтаблаєв. НЕ пропустіть!

Події п'єси відбуваються в паризькій квартирі, що належить двом літнім сестрам. Їх житло стає пристанищем для молодої парочки нелегалів - польки Басі і француза арабського походження Саміра. Складний процес адаптації до нових умов проходить успішно, як раптом в квартиру повертаються господині ... Далі події розвиваються стрімко.

Здавалося б, - утопія, але літні француженки погоджуються допомагати нелегалам. А одна з сестер - Марівонн (героїня Ади Роговцевої) навіть знаходить в особі Саміра сина ... Що це, - випадковість? Подарунок долі? Як би там не було, а людське співчуття, любов і розуміння здатні впоратися з будь-якими ментальними та світоглядними розбіжностями. Вистава не раз змушує посміхнутися і в той же час налаштовує на серйозні міркування. Ніхто не залишиться байдужим. Чекаємо Вас!