ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО

Будьте як вдома

7 квітня 2020, Вт. 19:00
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Увага! Виставу перенесено. Нова дата поки не затверджена. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату!

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:+38(048) 772 33 72

Чому варто піти на спектакль «Будьте як вдома»?

1. На сцені будуть сяяти найяскравіші зірки сучасного українського театру.
2. П'єса «Будьте як вдома» особливим чином поєднує в собі комедійний і драматичний характер.
3. Вистава в черговий раз нагадає, що крихка рівновага в світі підтримують любов, взаємовиручка, повага.

Вистава «Будьте як вдома!» за участі Ади Роговцевої та Ахтема Сеітаблаєва.

Режисером вистави стала донька Ади Роговцевої — Катерина Степанкова. В основі вистави п’єса Жана-Марі Шевре «Squat».

Центральною темою вистави є поняття домівки, яке кожен розуміє по своєму. Для когось це територія в межах кордонів, а для когось — простір однієї паризької квартири, де мешкають герої нашої вистави зі своїми простими і складними стосунками між собою та з оточуючим світом.

Головна героїня вистави жінка на ім’я Марівон, у виконанні народної артистки України Ади Роговцевої, що мешкає з арабом Саміром, якого грає відомий актор і режисер Ахтем Сеіталбаєв.

Також в ролях: Паша Лі, Світлана Орличенко, Галина Корнеєва, Ольга Атанасова.

P.S. П*єса Жана-Марі Шевре свого часу була відзначена премієй ООН.