Будьте як вдома

5 грудня 2018, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Будьте як вдома»?

1. На сцені будуть сяяти найяскравіші зірки сучасного українського театру.
2. П'єса «Будьте як вдома» особливим чином поєднує в собі комедійний і драматичний характер.
3. Вистава в черговий раз нагадає, що крихка рівновага в світі підтримують любов, взаємовиручка, повага.

5 грудня в Російському театрі ставлять спектакль «Будьте як вдома» за мотивами комедійної п'єси Жана-Марі Шевре. Головні ролі виконають Народна артистка України Ада Роговцева та висхідна зірка київського театру Ахтем Сейтаблаєв. НЕ пропустіть!

Події п'єси відбуваються в паризькій квартирі, що належить двом літнім сестрам. Їх житло стає пристанищем для молодої парочки нелегалів - польки Басі і француза арабського походження Саміра. Складний процес адаптації до нових умов проходить успішно, як раптом в квартиру повертаються господині ... Далі події розвиваються стрімко.

Здавалося б, - утопія, але літні француженки погоджуються допомагати нелегалам. А одна з сестер - Марівонн (героїня Ади Роговцевої) навіть знаходить в особі Саміра сина ... Що це, - випадковість? Подарунок долі? Як би там не було, а людське співчуття, любов і розуміння здатні впоратися з будь-якими ментальними та світоглядними розбіжностями. Вистава не раз змушує посміхнутися і в той же час налаштовує на серйозні міркування. Ніхто не залишиться байдужим. Чекаємо Вас!

Схожі події

Вистава Чужі. театр вух 03 лютого 19:00, Нд Вистава Чужі. театр вух Київ, Будинок архітектора від 299 грн. Вистава Чужі. театр вух Вже не хочу 03 лютого Вистава Чужі. театр вух Будинок архітектора Придбати Вірші Листи Сміх 06 лютого 20:00, Ср Вірші Листи Сміх Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Вірші Листи Сміх Вже не хочу 06 лютого Вірші Листи Сміх Будинок Кіно Придбати Чорний квадрат. Ти моє все 19 лютого 19:30, Вт Чорний квадрат. Ти моє все Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Ти моє все Вже не хочу 19 лютого Чорний квадрат. Ти моє все Bel etage Придбати Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 50 Подiй Німецький цирк Black and White 31.01 - 21.04.2019