Будьте як вдома

5 грудня 2018, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Будьте як вдома»?

1. На сцені будуть сяяти найяскравіші зірки сучасного українського театру.
2. П'єса «Будьте як вдома» особливим чином поєднує в собі комедійний і драматичний характер.
3. Вистава в черговий раз нагадає, що крихка рівновага в світі підтримують любов, взаємовиручка, повага.

5 грудня в Російському театрі ставлять спектакль «Будьте як вдома» за мотивами комедійної п'єси Жана-Марі Шевре. Головні ролі виконають Народна артистка України Ада Роговцева та висхідна зірка київського театру Ахтем Сейтаблаєв. НЕ пропустіть!

Події п'єси відбуваються в паризькій квартирі, що належить двом літнім сестрам. Їх житло стає пристанищем для молодої парочки нелегалів - польки Басі і француза арабського походження Саміра. Складний процес адаптації до нових умов проходить успішно, як раптом в квартиру повертаються господині ... Далі події розвиваються стрімко.

Здавалося б, - утопія, але літні француженки погоджуються допомагати нелегалам. А одна з сестер - Марівонн (героїня Ади Роговцевої) навіть знаходить в особі Саміра сина ... Що це, - випадковість? Подарунок долі? Як би там не було, а людське співчуття, любов і розуміння здатні впоратися з будь-якими ментальними та світоглядними розбіжностями. Вистава не раз змушує посміхнутися і в той же час налаштовує на серйозні міркування. Ніхто не залишиться байдужим. Чекаємо Вас!

Схожі події

Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Фестиваль Київ Модерн Балет Фестиваль Київ Модерн Балет 6 Подiй Фестиваль Київ Модерн Балет 4.07 - 09.07.2019 Лебедине озеро 08 липня 19:00, Пн Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 08 липня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати