24-pay-mark Created with Sketch.

Буерак

29 травня 2022, нд. 19:00-19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 650 ₴
від 650 ₴

Галерея

Про подiю

Буерак у Києві! Чекаємо на вас 2022-05-29 в 19:00 на локації ATLAS, Київ.
Ви можете придбати квитки на Буерак на Concert.ua онлайн.


Буерак в Києві! 29 травня о 19:00 в нічному клубі Atlas постпанк група виступить після тривалої перерви з презентацією нового альбому.

Чому варто піти на концерт групи «Буерак»?

  1. Мелодійна музика в стилі постпанк буквально зачаровує.
  2. Можна уявити себе, наприклад, на напівпідпільному концерті в одному з ДК Ленінграда в лихих 90-х, або на дискотеці в Манчестері в 80-х роках.
  3. Група пообіцяла презентувати публіці свій новий альбом.

«Буерак», постпанк, який повертає в минуле, у Києві

Ексцентричне дуо, ентузіасти ретро-саунду 80х-90х, гурт «Буерак» пройшли шлях від головної мем-групи до тотемних героїв нового інді.

Не відходячи від своєї унікальної концепції, гурт продовжує посміхатися в обличчя громадському смаку, протистоїть провокаційним та шокуючим трендам сучасного "прикольного" музичного ком'юніті.

Цей гурт цілком міг би слухати персонаж шахназарівського "Кур'єра" Іван, який випробовує себе і життя на міцність, але не опускається до вульгарності. Ця музика приваблює вже не лише молодь, заворожену естетикою часу, в якому їм не доведеться пожити, але й дорослих людей, які рефлексують над спогадами про кращий час свого життя.

Простота, наївність, щирість та іронія — так само залишаються головними атрибутами творчості Буерак.

Чим здивує «Буерак» своїх шанувальників?

В одному з інтерв'ю музиканти заявили, що в своїй творчості поступово відходять від іронії в сторону щирості. Як пояснив Артем Черепанов, «Буерак» дійсно стає більш щирим, але водночас паралельно може робити і вельми іронічні речі. Лірика, щирість плюс вже добре відомий автентичний звук - все це творчість групи «Буерак» на сьогоднішній день. Наскільки виходить задумане - ви можете оцінити самостыйно, відвідавши концерт групи в столиці України.

Де купити квитки на концерт групи «Буерак»?

Купити квитки на концерт групи «Буерак» в київському нічному клубі Atlas легко на сайті Concert.ua або в наших квиткових офісах.

Схожі події

Артем Пивоваров 19.04, 20.04, 22.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04, 22.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Артем Пивоваров 22 квітня 19:01, пн Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 22 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA 25 травня 17:00, сб ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA Дніпро, БК Машинобудівників від 275 ₴ ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA Вже не хочу 25 травня ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA БК Машинобудівників Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати