24-pay-mark Created with Sketch.

Буерак

29 травня 2022, нд. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 650 грн.
від 650 грн.

Галерея

Про подiю

Буерак у Києві! Чекаємо на вас 2022-05-29 в 19:00 на локації ATLAS, Київ.
Ви можете придбати квитки на Буерак на Concert.ua онлайн.


Буерак в Києві! 29 травня о 19:00 в нічному клубі Atlas постпанк група виступить після тривалої перерви з презентацією нового альбому.

Чому варто піти на концерт групи «Буерак»?

  1. Мелодійна музика в стилі постпанк буквально зачаровує.
  2. Можна уявити себе, наприклад, на напівпідпільному концерті в одному з ДК Ленінграда в лихих 90-х, або на дискотеці в Манчестері в 80-х роках.
  3. Група пообіцяла презентувати публіці свій новий альбом.

«Буерак», постпанк, який повертає в минуле, у Києві

Ексцентричне дуо, ентузіасти ретро-саунду 80х-90х, гурт «Буерак» пройшли шлях від головної мем-групи до тотемних героїв нового інді.

Не відходячи від своєї унікальної концепції, гурт продовжує посміхатися в обличчя громадському смаку, протистоїть провокаційним та шокуючим трендам сучасного "прикольного" музичного ком'юніті.

Цей гурт цілком міг би слухати персонаж шахназарівського "Кур'єра" Іван, який випробовує себе і життя на міцність, але не опускається до вульгарності. Ця музика приваблює вже не лише молодь, заворожену естетикою часу, в якому їм не доведеться пожити, але й дорослих людей, які рефлексують над спогадами про кращий час свого життя.

Простота, наївність, щирість та іронія — так само залишаються головними атрибутами творчості Буерак.

Чим здивує «Буерак» своїх шанувальників?

В одному з інтерв'ю музиканти заявили, що в своїй творчості поступово відходять від іронії в сторону щирості. Як пояснив Артем Черепанов, «Буерак» дійсно стає більш щирим, але водночас паралельно може робити і вельми іронічні речі. Лірика, щирість плюс вже добре відомий автентичний звук - все це творчість групи «Буерак» на сьогоднішній день. Наскільки виходить задумане - ви можете оцінити самостыйно, відвідавши концерт групи в столиці України.

Де купити квитки на концерт групи «Буерак»?

Купити квитки на концерт групи «Буерак» в київському нічному клубі Atlas легко на сайті Concert.ua або в наших квиткових офісах.

Схожі події

Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати