бука

від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Бука»?

1. дітлахів чекають веселі пригоди в компанії доброзичливих героїв.
2. В ігровій формі юним глядачам розкажуть про те, як важливо мати хороших друзів.
3. Похід в театр (можливо, перший) стане для вашого малюка приємним і корисним дозвіллям.

Запрошуємо всіх-всіх взяти участь у добрій і захоплюючій казці-грі «Бука»! Поспішайте позбавитися разом з безжурні гномами, а також забавними Білочкою, Мишком та Вовком. Гучна компанія покаже, як треба розважатися і обов'язково розвеселить сумного Зайчика Буку.

Білочка запропонує дітлахам пограти з повітряними кульками. Мишка покаже, як правильно збирати мед. А коли друзі врятують Буку від Вовка, Зайка зрозуміє, як необхідні кожному в житті справжні друзі.

До зустрічі!

Схожі події

Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Фіксі Канікули на морі Фіксі Канікули на морі 3 Події Фіксі Канікули на морі 27.07 - 28.07.2019 Всі миші люблять сир 27 липня 12:00, Сб Всі миші люблять сир Одеса, Театр юного глядача від 50 грн. Всі миші люблять сир Вже не хочу 27 липня Всі миші люблять сир Театр юного глядача Придбати Єдина планета Єдина планета 27 Подiй Єдина планета 21.07 - 31.07.2019