Вечір присвячений Булату Окуджава

10 травня 2019, Пт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Покоління 60х - 80х виросли, слухаючи пісні Булата Шалвовича Окуджави. Грузин, син комуністичного діяча Шалви Окуджави, розстріляного в 1937 році, співак Арбата і Москви тих років, безкомпромісний, але не скандальний поет, виразник дум і сподівань простих людей, ліберальної інтелігенції, солдат Другої світової війни, один з перших, який почав співати свої вірші під гітару - все це і ще багато чого можна сказати про Булата Окуджави.

Ми захоплювалися його військовими піснями, потім дворовими, потім ліричними і нарешті - цивільними. У кожному пісенному напрямку він був хороший! Його співали і співають підлітки, він їх людина. Його співають спортсмени і туристи - він відчуває їх думки і потреби. Для жінок - він чудовий лірик, для чоловіків - він свій, близький друг, якому довіряють і який все зрозуміє. Для дітей - він автор пісень з фільму «Пригоди Буратіно».

У нього оригінальні мелодії, і хоча він не був співаком, і членом творчих спілок СРСР, але для мільйонів радянських і пострадянських людей в різних країнах, він залишився улюбленим поетом, бардом, композитором і вчителем, до кожного слова якого прислухалися всі.

Народився Булат Окуджава 9 травня 1924 року, тому всі, хто робить вечора пам'яті Поета, намагаються їх проводити в ці дні. Природно і ми вирішили зібрати кращі співочі сили Києва і України, кращих музикантів і 10 травня 2019 р. зробити в Київському Будинку актора, як зараз кажуть: акцію, перформенс, створити простір Окуджави, за допомогою акта спіритизму поспілкуватися з Булат Шалвович - в загальному, провести пам'ятний вечір Окуджави.

Ми будемо співати, читати вірші, присвяти і любити, любити його, самих себе і своїх друзів. І ми дуже сподіваємося на вас, наші добрі глядачі! Ми хочемо співати разом з вами, для вас і про вас.

Дуже давно влада радянської України два рази зривала його концерти в Києві, і тільки масова прохання киян через багато років примирила його нашим містом. Він три рази приїжджав до Києва і це були дні щастя.
Я впевнений, що в цей вечір, він буде з нами, а ми з ним.

Приходьте і розділіть з нами радість зустрічі з піснями Булата Окуджави.

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати