12 серпня 2018, Нд. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 400 грн.
від 400 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Бумбокс?

1. Танцювати і співати на березі моря.
2. Почути наживо улюблені хіти.
3. Море, тепло і улюблена музика - що може бути краще?

Їх можна впізнати з першого проспіваної фрази... "Бумбокс" - один з найцікавіших і популярних українських бендів, який грає фанк, хіп-хоп і рок.

Колектив був створений в Києві в 2004 році Андрієм Хливнюком (на той момент вокаліст групи "Графіт") і Андрієм Самійло (гітарист гурту "Тартак").

У 2005 році вийшов перший альбом команди під назвою "Меломанія". З тих пір група записала 5 повноцінних збірників і безліч хітів. Серед яких - "Бути самим собою", "Люди", "Наодинці", "Вахтерам", "Поліна", "Квіти у волоссі"... А ще на пісні колективу зняти майже 30 кліпів!

Андрій Хливнюк - соліст групи і один з найбільш харизматичних українських музикантів. Він не тільки вокаліст "Бумбокса", але і автор текстів групи. Так, в 2012 і 2013 роках артист ставав лауреатом музичної премії Yuna як "кращий автор слів". А з 2015 року став відомий вітчизняному глядачеві і як член журі мегапопулярного вокального телеконкурсу "Х-фактор" (канал "СТБ").

А тепер уявіть... Кінець літа. Тепло, солоний запах і шум моря. І улюблені композиції улюбленої групи. Що може бути краще?

Чекаємо вас 12 серпня в нічному клубі Ibiza на пляжі "Аркадія"! Це спогад залишиться з вами надовго!

Схожі події

Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати