Burning Doors

6 листопада 2018, Вт. 20:00
від 890 грн.
від 890 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Burning Doors"?

1. Побачити історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в'язниці.
2. Вистава визнана світовими ЗМІ та отримала найвищу оцінку від більшості впливових театральних критиків.
3. Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів.

В листопаді 2018 в Києві пройде вистава Білоруського Вільного Театру “Burning Doors”, яка розповідає історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці – кінорежисера Олега Сенцова, активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського.

Ініціатор показу “Burning Doors” в Києві – Андрій Хливнюк, який з 2015 року співпрацює с БВТ. У виставі звучить музика гурту Бумбокс.
Андрій Хливнюк: “Вистава про свободу і здоровий глузд, що сколихнула світ! Актори і режисер без перебільшень викладаються цілковито і повністю.”


Головна мета вистави - привернути увагу світової спільноти до неможливості політичних переслідувань у 21-му сторіччі. Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі вистави "Burning Doors" восени 2016. Саме з того часу по всьому світу разом із показом вистави була розгорнута громадська кампанія за звільнення політв’язнів та зокрема Олега Сенцова, до якої долучилися ряд відомих діячів культури й громадських діячів з усього світу.


Сама вистава має незаперечну культурну цінність, що визнано світовими ЗМІ й отримала найвищу оцінку від більшості впливових театральних критиків.
Газета The New York Times назвала “Burning Doors” третьою найбільшою театральною подією 2017-го року.


"Жодна британська театральна компанія не може зробити такого рівня інтелектуальної, емоційної і політичної інтенсивності у свої вистави. Білоруський Вільний Театр і «Палаючі двері» - приголомшливі."
Кэол Уодис, Reviews Gate, п'ять зірок


"Через всю виставу пройшов величезний потік фізичного театру, коли актори вкладали пласти своїми тілами і пролітали у повітрі. Був гумор, але в основному це було болісно - особливо фрагмент Кирила Константинова, який заплакав і помочився на сцені, щоб заховати і задушити емоції свого минулого."
The Guardian


"Палаючі двері" потужний матеріал. Його тваринний гнів і відчуття несправедливості розчавлює вас, як вантажівка. Але навіть в цьому випадку пам'ятайте - ми просто глядачі. А людям, які на сцені, довелося пережити це пекло по-справжньому.
Віктория Садлер


"Вони відображають найменш привабливі аспекти життя по той бік колишньої "залізної завіси" з похмурою журбою, намагаючись показати Заходу, що насправді відбувається, і з очевидним бажанням домогтися змін."
British Theatre Guide


Вистава "Burning Doors" не тільки має незаперечну культурну цінність, а й стане ваговим приводом для привернення уваги соціуму в Україні до долі політичних бранців.
Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів.


Проект реалізовано за підримки Українського Культурного Фонду.
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Інші дати

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати брехуха брехуха 4 Події брехуха 22.03 - 11.04.2019