Burning Doors

7 листопада 2018, Ср. 20:00
від 690 грн.
від 690 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Burning Doors"?

1. Побачити історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в'язниці.
2. Вистава визнана світовими ЗМІ та отримала найвищу оцінку від більшості впливових театральних критиків.
3. Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів.

В листопаді 2018 в Києві пройде вистава Білоруського Вільного Театру “Burning Doors”, яка розповідає історії трьох людей мистецтва, що опинилися у в’язниці – кінорежисера Олега Сенцова, активістки Марії Альохіної, художника Петра Павленського.

Ініціатор показу “Burning Doors” в Києві – Андрій Хливнюк, який з 2015 року співпрацює с БВТ. У виставі звучить музика гурту Бумбокс.
Андрій Хливнюк: “Вистава про свободу і здоровий глузд, що сколихнула світ! Актори і режисер без перебільшень викладаються цілковито і повністю.”


Головна мета вистави - привернути увагу світової спільноти до неможливості політичних переслідувань у 21-му сторіччі. Білоруський Вільний Театр розпочав світові гастролі вистави "Burning Doors" восени 2016. Саме з того часу по всьому світу разом із показом вистави була розгорнута громадська кампанія за звільнення політв’язнів та зокрема Олега Сенцова, до якої долучилися ряд відомих діячів культури й громадських діячів з усього світу.


Сама вистава має незаперечну культурну цінність, що визнано світовими ЗМІ й отримала найвищу оцінку від більшості впливових театральних критиків.
Газета The New York Times назвала “Burning Doors” третьою найбільшою театральною подією 2017-го року.


"Жодна британська театральна компанія не може зробити такого рівня інтелектуальної, емоційної і політичної інтенсивності у свої вистави. Білоруський Вільний Театр і «Палаючі двері» - приголомшливі."
Кэол Уодис, Reviews Gate, п'ять зірок


"Через всю виставу пройшов величезний потік фізичного театру, коли актори вкладали пласти своїми тілами і пролітали у повітрі. Був гумор, але в основному це було болісно - особливо фрагмент Кирила Константинова, який заплакав і помочився на сцені, щоб заховати і задушити емоції свого минулого."
The Guardian


"Палаючі двері" потужний матеріал. Його тваринний гнів і відчуття несправедливості розчавлює вас, як вантажівка. Але навіть в цьому випадку пам'ятайте - ми просто глядачі. А людям, які на сцені, довелося пережити це пекло по-справжньому.
Віктория Садлер


"Вони відображають найменш привабливі аспекти життя по той бік колишньої "залізної завіси" з похмурою журбою, намагаючись показати Заходу, що насправді відбувається, і з очевидним бажанням домогтися змін."
British Theatre Guide


Вистава "Burning Doors" не тільки має незаперечну культурну цінність, а й стане ваговим приводом для привернення уваги соціуму в Україні до долі політичних бранців.
Прибуток від продажу квитків буде переданий сім’ям політв’язнів.


Проект реалізовано за підримки Українського Культурного Фонду.
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Інші дати

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019 Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019 Чорний квадрат. Новорічний кекс 18 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Новорічний кекс Київ, ATLAS від 150 грн. Чорний квадрат. Новорічний кекс Вже не хочу 18 грудня Чорний квадрат. Новорічний кекс ATLAS Придбати