Business For Smart Cities

29 січня 2019, Вт. 10:00
НСК Олімпійський Київ, вул. Велика Васильківська 55
від 640 грн.
від 640 грн.

Про подiю

Бізнес для Розумних Міст це глобальний захід, який щорічно збирає лідерів регіону для вирішення проблем міст та пошуку найкращих партнерів для реалізації проектів та надання послуг.

БРМ - це не конференція або звичайна дискусія, це простір, де впливові глобальні компанії можуть зустріти партнерів, місцева влада - знайти рішення для розв’язання проблем міст, стартапи - зустріти інвесторів, а інвестор – знайти проекти та/або компанії, в які можна вкладати кошти. Цього разу ми вирішили провести цю подію на Олімпійському стадіоні в Києві. Ми перетворимо Олімпійський у надзвичайний бізнес центр. Його мультифункціональні кімнати та різнопланові комфортабельні приміщення з видом на стадіон зручні для проведення різноманітних зустрічей та приватних заходів.

В рамках заходу заплановані ранкові сесії з відомими в усьому світу спікерами та регіональними лідерами, які будуть вести мову про реальні проекти. Ми проведемо спеціалізовані сесії за різною тематикою та секторами. Великі мультинаціональні компанії, міста, технологічні центри, інвестори та стартапи будуть представлені на великій виставковій площі. Ми будемо сприяти спілкуванню шляхом проведення приватних зустрічей за Вашими запитами, в рамках яких ми забезпечимо Вам контакти з особами, з якими ви зацікавлені зустрітися.

Для того, щоб бізнес мав можливість дізнатися краще про своїх партнерів та клієнтів, ми також запланували коктейлі, вечері, концерти та інші заходи.

Схожі події

Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 3 Події Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 22.04 - 22.05.2019 Дерматологічний форум SkinScan 26 травня 16:00, Нд Дерматологічний форум SkinScan Київ, ЦУМ 7 поверх від 300 грн. Дерматологічний форум SkinScan Вже не хочу 26 травня Дерматологічний форум SkinScan ЦУМ 7 поверх Придбати Лекція Інни Голубович 24 квітня 19:00, Ср Лекція Інни Голубович Одеса, Urban Music Hall від 70 грн. Лекція Інни Голубович Вже не хочу 24 квітня Лекція Інни Голубович Urban Music Hall Придбати Relax Space. Місце для відпочинку 27 квітня 14:00, Сб Relax Space. Місце для відпочинку Київ, Makoto Dojo від 500 грн. Relax Space. Місце для відпочинку Вже не хочу 27 квітня Relax Space. Місце для відпочинку Makoto Dojo Придбати