Був'є

24 травня 2019, Пт. 20:00
PromBar Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Був'є в Івано-Франківську - фото №1 Був'є в Івано-Франківську

Про подiю

Чому варто піти на концерт Був'є?

1. У квітні цього року Сашко Положинський і Був'є святкують 5 день народження.
2. У Був'є в квітні виходить другий альбом, в травні стартує перший концертний тур, це перші сольні концерти - до того виступали тільки на фестивалях.
3. Це перший виступ і перший досвід групи Був'є в Івано-Франківську.

У квітні цього року Був'є виповнюється 5 років. Це ще один проект, ніяк не пов'язаний з Тартаком - інші пісні, інші учасники. У Був'є в квітні виходить другий альбом, в травні стартує перший концертний тур, це перші сольні концерти - до того виступали тільки на фестивалях, в Одесі ще не виступали. На даний момент, найвідоміші пісні Був'є - "Голова" і "Закохані", любителі бігу дуже люблять пісню і кліп "Я Біжу», в якому знявся Андрій Оністрат. "Закохані" - саундтрек до фільму Тараса Химича "Жива", головні ролі зіграли актори з нашого міста.

Схожі події

HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати