24 травня 2019, Пт. 20:00
PromBar Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Був'є в Івано-Франківську - фото №1 Був'є в Івано-Франківську

Про подiю

Чому варто піти на концерт Був'є?

1. У квітні цього року Сашко Положинський і Був'є святкують 5 день народження.
2. У Був'є в квітні виходить другий альбом, в травні стартує перший концертний тур, це перші сольні концерти - до того виступали тільки на фестивалях.
3. Це перший виступ і перший досвід групи Був'є в Івано-Франківську.

У квітні цього року Був'є виповнюється 5 років. Це ще один проект, ніяк не пов'язаний з Тартаком - інші пісні, інші учасники. У Був'є в квітні виходить другий альбом, в травні стартує перший концертний тур, це перші сольні концерти - до того виступали тільки на фестивалях, в Одесі ще не виступали. На даний момент, найвідоміші пісні Був'є - "Голова" і "Закохані", любителі бігу дуже люблять пісню і кліп "Я Біжу», в якому знявся Андрій Оністрат. "Закохані" - саундтрек до фільму Тараса Химича "Жива", головні ролі зіграли актори з нашого міста.

Схожі події

Vivienne Mort 14 травня 19:00, Чт Vivienne Mort Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 420 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 травня Vivienne Mort МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати JAH KHALIB 08 листопада 19:00, Пт JAH KHALIB Київ, Палац спорту від 490 грн. JAH KHALIB Вже не хочу 08 листопада JAH KHALIB Палац спорту Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту від 499 грн. БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати