24 травня 2019, Пт. 20:00
PromBar Івано-Франківськ, вул. Сахарова, 23
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Був'є в Івано-Франківську - фото №1 Був'є в Івано-Франківську

Про подiю

Чому варто піти на концерт Був'є?

1. У квітні цього року Сашко Положинський і Був'є святкують 5 день народження.
2. У Був'є в квітні виходить другий альбом, в травні стартує перший концертний тур, це перші сольні концерти - до того виступали тільки на фестивалях.
3. Це перший виступ і перший досвід групи Був'є в Івано-Франківську.

У квітні цього року Був'є виповнюється 5 років. Це ще один проект, ніяк не пов'язаний з Тартаком - інші пісні, інші учасники. У Був'є в квітні виходить другий альбом, в травні стартує перший концертний тур, це перші сольні концерти - до того виступали тільки на фестивалях, в Одесі ще не виступали. На даний момент, найвідоміші пісні Був'є - "Голова" і "Закохані", любителі бігу дуже люблять пісню і кліп "Я Біжу», в якому знявся Андрій Оністрат. "Закохані" - саундтрек до фільму Тараса Химича "Жива", головні ролі зіграли актори з нашого міста.

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати DREZDEN 28 лютого 19:00, Пт DREZDEN Київ, Bel etage від 599 грн. DREZDEN Вже не хочу 28 лютого DREZDEN Bel etage Придбати