24-pay-mark Created with Sketch.

Christian Löffler

7 серпня 2021, сб. 19:00-21:00
JARD Київ, ВДНГ, пав. 19
від 870 ₴
від 870 ₴

Про подiю

Christian Löffler у Києві! 7 серпня на локації JARD у Києві відбудеться концерт відомого німецького композитора Крістіана Леффлера.

Чому варто піти на концерт Christian Löffler у Києві?

  1. Відкрити для себе пульсуючий музичний всесвіт, що створює культовий композитор.
  2. Ближче познайомитися з одним із головних представників сучасної електронної сцени.
  3. Отримати нові незабутні враження від спеціальної програми із найкращих треків та нових синглів.

Великий концерт Christian Löffler у Києві

7 серпня у столичному клубі JARD гратиме німецький король електроніки Christian Löffler! Подія однозначно варта вашої уваги. Адже музичний перфекціоніст Christian Löffler вміє дивувати, ніколи не зупиняючись у своїх сміливих експериментах із звучанням. Чого лише вартий концерт, записаний Леффлером за участю струнного ансамблю!

Квитки на захопливу зустріч – вже у продажу.

Улюблені треки публіки та прем’єри від Крістіана Леффлера на сцені клубу JARD

На концерті у Києві відомий німецький композитор представить особливу програму із своїх найкращих робіт, а також синглів альбомів LYS і Parallels: Shellac Reworks. Останнього разу українська столиця насолоджувалася виступом Леффлера рік тому. Тож нова зустріч – довгоочікувана і обіцяє чимало сюрпризів.

Christian Löffler – всесвітньо відомий композитор, що створює меланхолійний світ електроніки завдяки семплам етнічних інструментів, елементам таких напрямів як ембієнт, мінімал-техно. У роботах автора також присутні звуки навколишнього середовища.

Про Леффлера говорить Pitchfork, музикант грав для каналу Cercle. Але митець зовсім не прагне отримати якомога більше регалій. Лише продовжує дарувати всім свіжі незабутні враження від яскравої творчості.

Де можна купити квитки на концерт Christian Löffler у Києві?

Квитки на концерт Christian Löffler у Києві чекають на вас на сайті Concert.ua.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати