12 грудня 2018, Ср. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 450 грн.
від 450 грн.

Галерея

Cape Cod у Києві - фото №1 Cape Cod у Києві
Cape Cod у Києві - фото №2 Cape Cod у Києві афіша
Cape Cod у Києві - фото №3 Cape Cod у Києві квитки
Cape Cod у Києві - фото №4 Cape Cod у Києві на concert.ua
Cape Cod у Києві - фото №5 Cape Cod у Києві фото

Про подiю

Чому варто піти на концерт Cape Cod?

1. Презентація нового альбому "Echoes"
2. Артист отримав номінацію "Кращий електронний артист" премії Jagermeister Indie Awards.
3. Поповнити свій список кращих концертів року на ще один пункт.

«Другий альбом почався там, де закінчився перший», - згадує Максим Сикаленко, ідеолог проекту Cape Cod. У 2016 році він став одним з головних відкриттів на українській електронній сцені. Реліз отримав номінації премій A Prize і Jägermeister Indie Awards і став одним з найкращих в 2016 році за версією більшості українських музичних видань.

Два роки по тому Cape Cod повертається з новим альбомом під назвою Echoes. І це в прямому сенсі слова - перший міжнародний реліз українського проекту. 14 нових пісень і 7 вокалістів з різних країн: США, Великобританія, Ірландія.

Лейтмотив всього альбому - спроба виходу з нескінченного потоку інформаційного шуму, який нас оточує. Життєстверджуюча музика Cape Cod - в суть своєї той же інфо-шум. Але, разом з тим, стимул до "втечі в реальний світ".

Презентація нового альбому відбудеться 12 грудня в клубі "Atlas".

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати