CARIBBEAN 22TH ANNIVERSARY. SPECIAL GUEST "NK"

21 лютого 2020, Пт. 23:30
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 3900 грн.
від 3900 грн.

Галерея

Про подiю

CARIBBEAN 22TH ANNIVERSARY. SPECIAL GUEST "NK" в Києві! Чекаємо вас 2020-02-21 о 23:30 на майданчику CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете купити квитки на CARIBBEAN 22TH ANNIVERSARY. SPECIAL GUEST "NK" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).21-го лютого CARIBBEAN CLUB відзначає 22-річчя - запальна вечірка, запрошена супер-зірка і багато улюбленої музики!

У кращих традиціях будемо веселитися і танцювати до ранку!

У програмі святкування:

виступ неймовірною NK

нічна танцювальна програма з кавер-бендом - LINCOLN

шоу віртуозних танцівниць - NC-17 Showballet

В цьому році ми запросили дивовижну NK - першу українську співачку, яка стрімко підкорила Латинську Америку. ЇЇ пісні представлені чи не в усіх музичних чартах, в тому числі в міжнародних Billboard, Music Choice, HTV, MTV. А сама співачка сяє на білбордах в серці Нью-Йорка і записує треки зі світовими зірками.

NK вражає вокалом, зачаровує ліричними піснями і підриває танцпол. Вона створює музику без кордонів, яка об'єднує культури.

21-го лютого NK представить запальну програму з головних хітів і нових популярних пісень. Приготуйтеся почути живцем "Попа як у Кім", "Elefante", "# етомояночь", "Обіцяю", "Дай мені", "Peligroso" і багато інших!

Ведучий Caribbean Club Birthday - беззмінний і незамінний Сержіо Куніцин!

Уже 22 роки даруємо незабутні яскраві враження! Топові артисти, галасливі вечірки, світові зірки і власне вар'єте!

Caribbean Club - свято завжди з тобою!

Вечірка за підтримки ТМ Marengo

Розклад вечірки:

23:30 Початок

LINCOLN і NC-17 Showballet

Святковий торт

NK

Схожі події

The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR НОВА ДАТА 26 вересня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 26 вересня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback 17 квітня 23:00, Пт Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Київ, ПК Куренівка від 400 грн. Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback Вже не хочу 17 квітня Kerala Dust (live) - Berlin, Laut & Luise - Ouïe | Dusty flashback ПК Куренівка Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Нова дата 22 травня 19:00, Пт ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Київ, Точка G від 520 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 22 травня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Точка G Придбати ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Нова дата 27 травня 19:00, Ср ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Миколаїв, Мертвий Кролик від 240 грн. ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Вже не хочу 27 травня ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОЇ ЕРОТИКИ З АНТІНОМ МУХАРСЬКИМ ТА ОРЕСТОМ ЛЮТИМ Мертвий Кролик Придбати