Caribou-live

16 серпня 2020, Нд. 19:00
Арт-завод Платформа Київ, вул. Біломорська, 1
від 730 грн.
від 730 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Caribou вперше виступить в Києві та презентує нову платівку.

Що таке "карибу"? Значення слова залежить від того, що вам до вподоби

Якщо вам подобаються тварини, то це - північний олень. Якщо захоплюєтеся авіацією, то це назва військово-транспортної "пташки" De Havilland Canada DHC-4 Caribou. Якщо шаленієте від музики, то для вас Caribou - псевдонім Дена Снейта, канадського електронщика, який вперше виступить в Києві та не просто так, а із новою платівкою.

16 серпня 2020 року, арт-завод "Платформа".

Suddenly - перший за шість років альбом Caribou. За словами музиканта, Suddenly - про те, як любити людину, яка поруч і будувати з нею стосунки. Снейт розповідає, що пісні були створені з 900 замальовок, які він збирав з моменту виходу проривної для нього платівки Our Love в 2014 році.

"Як і останні кілька релізів, Suddenly буквально не давав мені спати. Наприклад, я зробив велику частину запланованого. Іду в ліжко, але мозок кипить, видає ідеї одну за одною. Мить - і я знову в студії і записую музику до самого ранку", - зізнається Ден.

Проте все починалося в маленькому містечку Дандас в Канаді, яке Снейт називає "комуною хіпі". Змалечку він слухав все - від Grateful Dead до Pink Floyd. До електронної музики його підштовхнув Річі Хоутін, який пізніше став його другом. За допомогою дешевого синтезатора і комп'ютера батька він почав робити перші треки - суміш техно-музики і прог-року гурту Yes.

Caribou знайомий нашим меломанам не з чуток - влітку 2010 року трек Odessa з його альбому Swim потрапив не тільки в безліч реклам, зробивши унікальне звучання Снейта впізнаваним з перших нот, але і крутився на багатьох українських дискотеках і радіостанціях.

У треках Сaribou можна почути відгомони дитинства, яке повне прог-року. Трохи індустріального груву. Психоделічний настрій. Захоплення музикою рейвів на кшталт хаусу та техно. А в новій пісні Home, першій за п'ять років, з'явилося трохи блюзу та соулу.

На арт-заводі "Платформа" в серпні нас чекатимуть не тільки головні пісні Дена Снейта, але і свіжий альбом, який готується до випуску наступного року. Але найголовніше - атмосфера нескінченного літа за два тижні до його закінчення.

Гурт Caribou співпрацює з організаціює PLUS1.org, тому 1 євро* з кожного квитка буде спрямований на рахунки некомерційної організації ClientEarth. clientearth.org. www.plus1.org
Курс 1 євро = 30 грн.

Слідкуйте за оновленнями в офіційній зустрічі у Facebook:
https://www.facebook.com/events/2179703315669569