24-pay-mark Created with Sketch.

CARMINA BURANA

від 270 грн.

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА CARMINA BURANA В ОДЕСІ?

1.Приголомшлива постановка вразить розкішшю костюмів та музичними фарбами.
2. Теми, які порушуються у творі, завжди залишаються актуальними.
3. Участь хору та балету гармонійно доповнює загальну сценічну картину.

Одеська опера представляє сценічну кантату Карла Орфа Carmina Burana. Відомий твір у сучасному прочитанні – це дивовижна картина, зіткана з музики, слів та пластики. НЕ пропустіть!

«Карміна Бурана» – яскрава постановка, яка не залишає байдужих.
«Карміна Бурана» – це актуальні для сучасної людини теми: мінливість долі, швидкоплинність життя, змагання плотських бажань та духовних цінностей.

Хор виступає в образі оповідача. Дитячі голоси витончено ведуть лінію ангельської чистоти. Грація та пластика артистів балету підкреслено гарними костюмами. Все це разом зі світловими ефектами захоплює і дивує, приковуючи увагу публіки і змушуючи задуматися про вічне і важливе.

Диригент-постановник – Олександр Самоїле.
Режисер-постановник та автор відеоряду – Валерій Раку.
У постановці бере участь дитячий хор «Перлини Одеси».
Тривалість – 1 год.

Схожі події

KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 190 грн. KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ 02.12, 27.04 KYIV MODERN BALLET. ВІЙ. РАДУ ПОКЛІТАРУ МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Повернення блудного батька 03 грудня 18:00, нд Повернення блудного батька Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 250 грн. Повернення блудного батька Вже не хочу 03 грудня Повернення блудного батька МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Дюймовонька 03.12 Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати 03 грудня 16:00, нд Дюймовонька Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 100 грн. Вже не хочу 03 грудня Дюймовонька Одеський театр Опери та Балету Придбати