15 жовтня 2018, Пн. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Carpenter Brut у Києві - фото №1 picture
Carpenter Brut у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Carpenter Brut?

1. Одна з найбільш загадкових постатей сучасної електронної музики
2. Від синтіпоп до техно
3. В рамках великого туру в підтримку нового альбому

Чекаєте новий крутий концерт Electronic Dance Music? Тоді у нас є прекрасні новини! Carpenter Brut їде в осінній тур в підтримку нового альбому і 15 жовтня виступить у київському клубі Bingo!

Carpenter Brut (справжнє ім'я - Franck Hueso) - таємнича фігура в електронній музиці. Крім того, що виконавець з Франції, про нього відомо небагато. Така анонімність - цілком свідомий вибір, щоб надавати більше значення самій музиці, а не особистості музиканта, який стояв за нею. На сьогоднішній день Carpenter Brut випустив три EP, які в 2015 році були зібрані разом і випущені під назвою Trilogy. А в цьому році вийшов його оригінальний альбом Leather Teeth.

Maniac, Turbo Killer, Night Stalker, Roller Mobster, Anarchy Road ... У цих та інших треках Carpenter Brut змішує метал, звуки фільмів жахів, електронну музику і рок. Виступає з барабанщиком і гітаристом. Він робить навіть не стільки музику, скільки історії, які розповідає без слів, з французькою іронією і "непричесаними" синтами.

І тепер цей дарквейв-артист приїжджає до Києва! Новий альбом Carpenter Brut - історії про смерть, дівчат, брудний електронний звук ... Вони будуть повторюватися стільки разів, скільки ви самі захочете. Але вживу почути їх можна буде тільки восени!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 20 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 60 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 20 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Ваня Якимов. Вірші про кохання 15 лютого 20:00, Пт Ваня Якимов. Вірші про кохання Київ, Будинок архітектора від 225 грн. Ваня Якимов. Вірші про кохання Вже не хочу 15 лютого Ваня Якимов. Вірші про кохання Будинок архітектора Придбати