14 жовтня 2018, Нд. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Carpenter Brut у Києві - фото №1 picture
Carpenter Brut у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Carpenter Brut?

1. Одна з найбільш загадкових постатей сучасної електронної музики
2. Від синтіпоп до техно
3. В рамках великого туру в підтримку нового альбому

Чекаєте новий крутий концерт Electronic Dance Music? Тоді у нас є прекрасні новини! Carpenter Brut їде в осінній тур в підтримку нового альбому і 14 жовтня виступить у київському клубі Bingo!

Carpenter Brut (справжнє ім'я - Franck Hueso) - таємнича фігура в електронній музиці. Крім того, що виконавець з Франції, про нього відомо небагато. Така анонімність - цілком свідомий вибір, щоб надавати більше значення самій музиці, а не особистості музиканта, який стояв за нею. На сьогоднішній день Carpenter Brut випустив три EP, які в 2015 році були зібрані разом і випущені під назвою Trilogy. А в цьому році вийшов його оригінальний альбом Leather Teeth.

Maniac, Turbo Killer, Night Stalker, Roller Mobster, Anarchy Road ... У цих та інших треках Carpenter Brut змішує метал, звуки фільмів жахів, електронну музику і рок. Виступає з барабанщиком і гітаристом. Він робить навіть не стільки музику, скільки історії, які розповідає без слів, з французькою іронією і "непричесаними" синтами.

І тепер цей дарквейв-артист приїжджає до Києва! Новий альбом Carpenter Brut - історії про смерть, дівчат, брудний електронний звук ... Вони будуть повторюватися стільки разів, скільки ви самі захочете. Але вживу почути їх можна буде тільки восени!