15 жовтня 2018, Пн. 19:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 700 грн.
від 700 грн.

Галерея

Carpenter Brut у Києві - фото №1 picture
Carpenter Brut у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Carpenter Brut?

1. Одна з найбільш загадкових постатей сучасної електронної музики
2. Від синтіпоп до техно
3. В рамках великого туру в підтримку нового альбому

Чекаєте новий крутий концерт Electronic Dance Music? Тоді у нас є прекрасні новини! Carpenter Brut їде в осінній тур в підтримку нового альбому і 15 жовтня виступить у київському клубі Bingo!

Carpenter Brut (справжнє ім'я - Franck Hueso) - таємнича фігура в електронній музиці. Крім того, що виконавець з Франції, про нього відомо небагато. Така анонімність - цілком свідомий вибір, щоб надавати більше значення самій музиці, а не особистості музиканта, який стояв за нею. На сьогоднішній день Carpenter Brut випустив три EP, які в 2015 році були зібрані разом і випущені під назвою Trilogy. А в цьому році вийшов його оригінальний альбом Leather Teeth.

Maniac, Turbo Killer, Night Stalker, Roller Mobster, Anarchy Road ... У цих та інших треках Carpenter Brut змішує метал, звуки фільмів жахів, електронну музику і рок. Виступає з барабанщиком і гітаристом. Він робить навіть не стільки музику, скільки історії, які розповідає без слів, з французькою іронією і "непричесаними" синтами.

І тепер цей дарквейв-артист приїжджає до Києва! Новий альбом Carpenter Brut - історії про смерть, дівчат, брудний електронний звук ... Вони будуть повторюватися стільки разів, скільки ви самі захочете. Але вживу почути їх можна буде тільки восени!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати