24-pay-mark Created with Sketch.

Carpenter Brut

15 жовтня 2018, пн. 19:00-21:00
Bingo Київ, м. Київ, пр-т Перемоги 112
від 700 ₴
від 700 ₴

Галерея

Carpenter Brut у Києві - фото №1 picture
Carpenter Brut у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Carpenter Brut?

1. Одна з найбільш загадкових постатей сучасної електронної музики
2. Від синтіпоп до техно
3. В рамках великого туру в підтримку нового альбому

Чекаєте новий крутий концерт Electronic Dance Music? Тоді у нас є прекрасні новини! Carpenter Brut їде в осінній тур в підтримку нового альбому і 15 жовтня виступить у київському клубі Bingo!

Carpenter Brut (справжнє ім'я - Franck Hueso) - таємнича фігура в електронній музиці. Крім того, що виконавець з Франції, про нього відомо небагато. Така анонімність - цілком свідомий вибір, щоб надавати більше значення самій музиці, а не особистості музиканта, який стояв за нею. На сьогоднішній день Carpenter Brut випустив три EP, які в 2015 році були зібрані разом і випущені під назвою Trilogy. А в цьому році вийшов його оригінальний альбом Leather Teeth.

Maniac, Turbo Killer, Night Stalker, Roller Mobster, Anarchy Road ... У цих та інших треках Carpenter Brut змішує метал, звуки фільмів жахів, електронну музику і рок. Виступає з барабанщиком і гітаристом. Він робить навіть не стільки музику, скільки історії, які розповідає без слів, з французькою іронією і "непричесаними" синтами.

І тепер цей дарквейв-артист приїжджає до Києва! Новий альбом Carpenter Brut - історії про смерть, дівчат, брудний електронний звук ... Вони будуть повторюватися стільки разів, скільки ви самі захочете. Але вживу почути їх можна буде тільки восени!

Схожі події

Klavdia Petrivna 30 серпня 18:00, пт Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 499 ₴ Klavdia Petrivna Вже не хочу 30 серпня Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 07 липня 19:00, нд МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 550 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 07 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 10 травня 19:00, пт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Луцьк, Замок Любарта від 950 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 10 травня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Замок Любарта Придбати MAX BARSKIH 17 травня 19:00, пт MAX BARSKIH Київ, Палац спорту від 690 ₴ MAX BARSKIH Вже не хочу 17 травня MAX BARSKIH Палац спорту Придбати