24-pay-mark Created with Sketch.

Carrera Time Attack International 2021

5 вересня 2021, нд. 12:00-18:00
Автодром Чайка Київ, с. Чайки, ул. Антонова 2
від 350 ₴
від 350 ₴

Галерея

Про подiю

Carrera Time Attack International 2021 у Києві! Запрошуємо всіх фанатів легендарної марки Porsche та швидкості на автоспортивний фестиваль, що відбудеться вже 5 вересня на автодромі Чайка.

«Carrera Time Attack International 2021» - автоспортивний фестиваль Porsche, в рамках якого відбудуться змагання у дисципліні тайм аттак!

Один раз на рік! Не пропусти!

«Carrera Time Attack International 2021» - це шоу для всієї сім'ї:

  • Eтап Національної Серії України з гонок на кращий час кола "Carrera Time Attack", в якому понад 50 пілотів з різних країн боротимуться за подіум.
  • Виставка ексклюзивних Porsche.
  • Можливість спробувати себе в якості гонщика на симуляторі.
  • Розважальна зона для дітей.
  • Шоу-програма - парад Porsche та авіашоу.
  • Розіграши та подарунки для глядачів.

«Carrera Time Attack International 2021» - найкращий спосіб провести час з сім'єю серед фанів автоспорту та легендарної марки Porsche.

А ті, хто придбає квиток на подію заздалегідь, зможе взяти участь в розіграші футболок або виграти ринг-таксі - проїзд в якості пасажира з топ-пілотами. Для цього потрібно тільки викласти фото з квитком в Instagram (не забудьте прикрити номер квитка) і поставити відмітки @carreratimeattack та #carreratimeattack2021 .

Не пропусти топ-подію в світі Porsche в Україні - «Carrera Time Attack International 2021»!

5 вересня, початок о 12.00.Автодром «Чайка»

Вхід для дітей до 13 років - вільний.

Більше на сайті: https://carreratimeattack.com/

Квитки зручно та швидко можна придбати онлайн на сайті Concert.ua!

Схожі події

Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ 02 березня 16:00, сб Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ Одеса, Клуб Міністеріум від 600 ₴ Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ Вже не хочу 02 березня Благодійний вечір професійного боксу на підтримку ЗСУ Клуб Міністеріум Придбати Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ 17 березня 10:00, нд Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ Київ, ВДНГ від 350 ₴ Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ Вже не хочу 17 березня Ковзанка «Зимової Країни» на ВДНГ ВДНГ Придбати