08 червня - 27 липня 2019 09:00
Концерт-хол ВДНГ Київ, Пр-т Ак. Глушкова, 1
від 10800 грн.
від 10800 грн.

Галерея

ЦЕХ 30 у Києві - фото №1 ЦЕХ 30 у Києві
ЦЕХ 30 у Києві - фото №2 ЦЕХ 30 у Києві афіша
ЦЕХ 30 у Києві - фото №3 ЦЕХ 30 у Києві квитки

Про подiю

Чому варто відвідати ЦЕХ 30?

1. Кардинальна зміна Вашого оточення на оточення підприємців з високим доходом.
2. 82% учасників програми збільшують свій прибуток за програму в 2 рази.
3. Ви потрапите у найбільшу спільноту підприємців в СНГ (більш ніж 2,4 млн підприємців).

ЦЕХ 30 - це 8 Занять по суботах з 9.00 до 21.00

1. Точка прикладання зусиль.
Зрозумієте чому конкретно займатися, який проект або нішу розвивати. Почнете писати щоденні звіти, щоб Ви і інші змогли оцінити Ваше розвиток. Поставите собі точку Б. Пропишіть собі стратегію проходження цеху і заробите нестандартним способом свої перші 10 тисяч, а може і більше. Поділіться на десятки, сотні, полки і весь ЦЕХ будете проходити в ігровій змагальної динаміці.

2. Упаковка.
Переупакуете свій сайт, Лендінгем, профілі в соцмережах або створите їх з нуля. Визначте 20 переваг Вашого бізнесу. Складете унікальна торгова пропозиція - оффер. Чому потрібно купити саме у Вас і саме зараз. Підготуєте шаблони листів і рекламні оголошення.

3. Стратегії та цілі
Для чого Ви взагалі прийшли на ЦЕХ, що і для чого Ви будете робити? Пропишіть собі сто цілей на кілька років. Проживете в голові ранок через три роки. Зробите перші кроки до придбання артефакту - того, що Ви давно хотіли купити. Придумаєте благодійний проект, який буде Вас запалювати і давати енергію.

4. Трафік
Навчіться генерувати потенційних клієнтів через контекстну рекламу (Google Adwards), таргетинг (Facebook, Instagram), Рекламної мережі Гугл, CPA-мережі і тд. Покажемо Вам більше 100 майданчиків, де можна розміститися і отримати своїх цільових клієнтів.

5. Продажі
Навчіться обробляти заявки з сайту або з соцмереж. Відразу почнете їм продавати як особисто, так і через менеджерів. Пропрацюєте дзвінки, скрипти продажів, аналіз розмов. Зробите транскрібацію розмов і знайдете свої слабкі сторони в продажах. Зрозумієте як рухається клієнт по воронці продажів, щоб зробити автопродажів. Зрештою побудуєте правильний відділ продажів.

6. Масштаб і філософія
Як масштабироваться? Отримайте розуміння призначення підприємця. Пройдете нову точку докладання зусиль. Пропрацюєте стратегію розвитку бізнесу на рік, п'ять і сто років. Зрозумієте як передати бізнес у спадок, щоб він не впав.

7. Люди
Отримайте розуміння надзвичайної важливості людського фактора. Зробите правильно описані вакансії і розмістіть їх. Проведете співбесіди з пошуку потрібних людей в команду. Отримайте комплект корисних контактів (програмістів, дизайнерів, маркетологів, аналітиків, юристів, чиновників і тд) і нарешті вийдете з операційки і зможете делегувати повноваження, щоб займатися безпосередньо розвитком.

8. Управління
Запустіть процеси щодо наведення порядку і систематизації. Опишіть свій ключовий бізнес-процес. Проведете по потрібному формату робочу нараду. Складете список заходів і перших дій по легалізації діяльності (реєстрації юр.осіб, правильний прийом і виведення грошей, базові питання бухгалтерії). Дізнаєтеся про фактори, які впливають на результат: ціни, податковий режим, бонуси і зарплати, прямі і непрямі витрати і т.д.

Схожі події

Майстер Клас Сергія Табачнікова 27 вересня 20:00, Пт Майстер Клас Сергія Табачнікова Київ, Теплий Ламповий від 200 грн. Майстер Клас Сергія Табачнікова Вже не хочу 27 вересня Майстер Клас Сергія Табачнікова Теплий Ламповий Придбати Перша конференція для креативних агентств SPOM 12 вересня 09:00, Чт Перша конференція для креативних агентств SPOM Київ, Fedoriv Hub від 1000 грн. Перша конференція для креативних агентств SPOM Вже не хочу 12 вересня Перша конференція для креативних агентств SPOM Fedoriv Hub Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 10 листопада 17:00, Нд Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Харків, Радмір Експохол від 490 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 10 листопада Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Радмір Експохол Придбати Маскарад. Як за годину створити свій Instagram-фільтр 26 вересня 19:00, Чт Маскарад. Як за годину створити свій Instagram-фільтр Київ, Fedoriv Hub від 400 грн. Маскарад. Як за годину створити свій Instagram-фільтр Вже не хочу 26 вересня Маскарад. Як за годину створити свій Instagram-фільтр Fedoriv Hub Придбати