ЦЕХ 30

08 червня - 27 липня 2019 09:00
Концерт-хол ВДНГ Київ, Пр-т Ак. Глушкова, 1
від 10800 грн.
від 10800 грн.

Галерея

ЦЕХ 30 у Києві - фото №1 ЦЕХ 30 у Києві
ЦЕХ 30 у Києві - фото №2 ЦЕХ 30 у Києві афіша
ЦЕХ 30 у Києві - фото №3 ЦЕХ 30 у Києві квитки

Про подiю

Чому варто відвідати ЦЕХ 30?

1. Кардинальна зміна Вашого оточення на оточення підприємців з високим доходом.
2. 82% учасників програми збільшують свій прибуток за програму в 2 рази.
3. Ви потрапите у найбільшу спільноту підприємців в СНГ (більш ніж 2,4 млн підприємців).

ЦЕХ 30 - це 8 Занять по суботах з 9.00 до 21.00

1. Точка прикладання зусиль.
Зрозумієте чому конкретно займатися, який проект або нішу розвивати. Почнете писати щоденні звіти, щоб Ви і інші змогли оцінити Ваше розвиток. Поставите собі точку Б. Пропишіть собі стратегію проходження цеху і заробите нестандартним способом свої перші 10 тисяч, а може і більше. Поділіться на десятки, сотні, полки і весь ЦЕХ будете проходити в ігровій змагальної динаміці.

2. Упаковка.
Переупакуете свій сайт, Лендінгем, профілі в соцмережах або створите їх з нуля. Визначте 20 переваг Вашого бізнесу. Складете унікальна торгова пропозиція - оффер. Чому потрібно купити саме у Вас і саме зараз. Підготуєте шаблони листів і рекламні оголошення.

3. Стратегії та цілі
Для чого Ви взагалі прийшли на ЦЕХ, що і для чого Ви будете робити? Пропишіть собі сто цілей на кілька років. Проживете в голові ранок через три роки. Зробите перші кроки до придбання артефакту - того, що Ви давно хотіли купити. Придумаєте благодійний проект, який буде Вас запалювати і давати енергію.

4. Трафік
Навчіться генерувати потенційних клієнтів через контекстну рекламу (Google Adwards), таргетинг (Facebook, Instagram), Рекламної мережі Гугл, CPA-мережі і тд. Покажемо Вам більше 100 майданчиків, де можна розміститися і отримати своїх цільових клієнтів.

5. Продажі
Навчіться обробляти заявки з сайту або з соцмереж. Відразу почнете їм продавати як особисто, так і через менеджерів. Пропрацюєте дзвінки, скрипти продажів, аналіз розмов. Зробите транскрібацію розмов і знайдете свої слабкі сторони в продажах. Зрозумієте як рухається клієнт по воронці продажів, щоб зробити автопродажів. Зрештою побудуєте правильний відділ продажів.

6. Масштаб і філософія
Як масштабироваться? Отримайте розуміння призначення підприємця. Пройдете нову точку докладання зусиль. Пропрацюєте стратегію розвитку бізнесу на рік, п'ять і сто років. Зрозумієте як передати бізнес у спадок, щоб він не впав.

7. Люди
Отримайте розуміння надзвичайної важливості людського фактора. Зробите правильно описані вакансії і розмістіть їх. Проведете співбесіди з пошуку потрібних людей в команду. Отримайте комплект корисних контактів (програмістів, дизайнерів, маркетологів, аналітиків, юристів, чиновників і тд) і нарешті вийдете з операційки і зможете делегувати повноваження, щоб займатися безпосередньо розвитком.

8. Управління
Запустіть процеси щодо наведення порядку і систематизації. Опишіть свій ключовий бізнес-процес. Проведете по потрібному формату робочу нараду. Складете список заходів і перших дій по легалізації діяльності (реєстрації юр.осіб, правильний прийом і виведення грошей, базові питання бухгалтерії). Дізнаєтеся про фактори, які впливають на результат: ціни, податковий режим, бонуси і зарплати, прямі і непрямі витрати і т.д.

Схожі події

Онлайн тренинг 25 липня 16:00, Сб Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляція, Online-трансляция від 5100 грн. Онлайн тренинг Вже не хочу 25 липня Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляция Придбати Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ 21 серпня 19:00, Пт Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Київ, Concert.ua від 650 грн. Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Вже не хочу 21 серпня Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Concert.ua Придбати Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії 11 вересня 19:00, Пт Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Київ, FEDORIV HUB від 499 грн. Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Вже не хочу 11 вересня Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії FEDORIV HUB Придбати Kyiv Music Days 2020 02 жовтня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 02 жовтня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати