12 - 13 жовтня 2018 22:00
Pochayna Event Hall Київ, вул. Степана Бандери, 23, ТЦ "Gorodok Gallery"
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

Celestial w / Rebekah у Києві - фото №1 Celestial w / Rebekah у Києві

Про подiю

Увага! У зв'язку з технічними труднощами захід переноситься на нову локацію - Pochayna Event Hall


У п'ятницю, 12 жовтня 2018 року, Rebekah відвідає Київ зі своїм баченням темного і зловісного техно. Компанію їй складе Under Black Helmet - діджей і продюсер на творчість якого зважають Jeff Mills, Dax J, Tommy Four Seven та інші гіганти світової індастріал сцени.

Кожен артист зобов'язаний еволюціонувати, незалежно від того, в якій сфері він себе реалізує. Творчим людям спочатку притаманні певні якості і цілі. У їхньому характері вкорінена потреба в руйнуванні усіляких кордонів, в переживанні нових вражень, в поширенні впливу, і це все жадає втілення. У такому творчому положення Rebekah опинилася на початку 2016, і знайшовши себе справжню вона випустила свій дебютний альбом на лейблі Soma Quality Recordings в квітні 2017. Платівка під назвою Fear Paralysis, має глибоку емоційну виразність і автобіографічний характер.

Under Black Helmet - сучасний ідол індастріал. Його творчість зародилося під крилом і в дусі власного лейбла Moerbeck'а - «Code Is Law». Справжній прорив у світ таємничої танцювальної музики йому подарував MORD, де в 2017 вийшов "I Was Laid-Back A Sinner Of Sorts" EP. Стрімка кар'єра нашого героя дивує: крім того, що він відіграє all-night сети і дуже близький з Moerbeck, його ім'я стоїть в одному ряду з такими гігантами, як Dax J, Phase Fatale, Stanislav Tolkachev і Kobosil, а творчість підтримують Jeff Mills, Tommy Four Seven і Rebekah. Все це свідчить про те, що Under Black Helmet захоплює потаємну реальність сучасного техно.

Доповнить ніч своєю підтримкою українська частина формації Celestial, а саме: Nastya Muravyova, 909Machine, Terawax і Recid. Відкриття заходу забезпечить своїм лайвом v.gnatenko з київського лейблу Progressive Future, який виступав на СХЕМА.

Фейс контроль
Фото-, відеозйомка заборонені. Початок о 22:00.

Локація: проспект Степана Бандери, 23, м. Почайна (колишня м. Петрівка), на стороні ТЦ GORODOK
ВХІД З ПАРКУВАННЯ БІЛЯ FOZZY ЧЕРЕЗ СХОДИ

Схожі події

Armin Van Buuren.25 липня. 25 липня 22:00, Чт Armin Van Buuren.25 липня. Одеса, Нічний клуб Ibiza від 700 грн. Armin Van Buuren.25 липня. Вже не хочу 25 липня Armin Van Buuren.25 липня. Нічний клуб Ibiza Придбати OA FEST 13 вересня 22:00, Пт OA FEST Київ, Secret Place від 300 грн. OA FEST Вже не хочу 13 вересня OA FEST Secret Place Придбати HammAli & Navai 27 липня 23:00, Сб HammAli & Navai Одеса, Red Line від 500 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 27 липня HammAli & Navai Red Line Придбати Disco 80 27 липня 19:00, Сб Disco 80 Одеса, Стадіон Чорноморець від 200 грн. Disco 80 Вже не хочу 27 липня Disco 80 Стадіон Чорноморець Придбати