12 - 13 жовтня 2018 22:00
Pochayna Event Hall Київ, вул. Степана Бандери, 23, ТЦ "Gorodok Gallery"
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

Celestial w / Rebekah у Києві - фото №1 Celestial w / Rebekah у Києві

Про подiю

Увага! У зв'язку з технічними труднощами захід переноситься на нову локацію - Pochayna Event Hall


У п'ятницю, 12 жовтня 2018 року, Rebekah відвідає Київ зі своїм баченням темного і зловісного техно. Компанію їй складе Under Black Helmet - діджей і продюсер на творчість якого зважають Jeff Mills, Dax J, Tommy Four Seven та інші гіганти світової індастріал сцени.

Кожен артист зобов'язаний еволюціонувати, незалежно від того, в якій сфері він себе реалізує. Творчим людям спочатку притаманні певні якості і цілі. У їхньому характері вкорінена потреба в руйнуванні усіляких кордонів, в переживанні нових вражень, в поширенні впливу, і це все жадає втілення. У такому творчому положення Rebekah опинилася на початку 2016, і знайшовши себе справжню вона випустила свій дебютний альбом на лейблі Soma Quality Recordings в квітні 2017. Платівка під назвою Fear Paralysis, має глибоку емоційну виразність і автобіографічний характер.

Under Black Helmet - сучасний ідол індастріал. Його творчість зародилося під крилом і в дусі власного лейбла Moerbeck'а - «Code Is Law». Справжній прорив у світ таємничої танцювальної музики йому подарував MORD, де в 2017 вийшов "I Was Laid-Back A Sinner Of Sorts" EP. Стрімка кар'єра нашого героя дивує: крім того, що він відіграє all-night сети і дуже близький з Moerbeck, його ім'я стоїть в одному ряду з такими гігантами, як Dax J, Phase Fatale, Stanislav Tolkachev і Kobosil, а творчість підтримують Jeff Mills, Tommy Four Seven і Rebekah. Все це свідчить про те, що Under Black Helmet захоплює потаємну реальність сучасного техно.

Доповнить ніч своєю підтримкою українська частина формації Celestial, а саме: Nastya Muravyova, 909Machine, Terawax і Recid. Відкриття заходу забезпечить своїм лайвом v.gnatenko з київського лейблу Progressive Future, який виступав на СХЕМА.

Фейс контроль
Фото-, відеозйомка заборонені. Початок о 22:00.

Локація: проспект Степана Бандери, 23, м. Почайна (колишня м. Петрівка), на стороні ТЦ GORODOK
ВХІД З ПАРКУВАННЯ БІЛЯ FOZZY ЧЕРЕЗ СХОДИ

Схожі події

Secret Operations 09 лютого 23:00, Сб Secret Operations Київ, ATLAS від 350 грн. Secret Operations Вже не хочу 09 лютого Secret Operations ATLAS Придбати KIEV ON FIRE! 15 лютого 23:00, Пт KIEV ON FIRE! Київ, Secret Place від 250 грн. KIEV ON FIRE! Вже не хочу 15 лютого KIEV ON FIRE! Secret Place Придбати DNK x DJ KASHIN 25 січня 23:00, Пт DNK x DJ KASHIN Київ, ATLAS від 250 грн. DNK x DJ KASHIN Вже не хочу 25 січня DNK x DJ KASHIN ATLAS Придбати Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 500 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати