12 - 13 жовтня 2018 22:00
Кирилівська вулиця, 86 Київ, вул. Кирилівська 86
від 399 грн.
від 399 грн.
Обрати квиток

Галерея

Celestial w / Rebekah у Києві - фото №1 Celestial w / Rebekah у Києві

Про подiю

У п'ятницю, 12 жовтня 2018 року, Rebekah відвідає Київ зі своїм баченням темного і зловісного техно. Компанію їй складе Under Black Helmet - діджей і продюсер на творчість якого зважають Jeff Mills, Dax J, Tommy Four Seven та інші гіганти світової індастріал сцени.

Кожен артист зобов'язаний еволюціонувати, незалежно від того, в якій сфері він себе реалізує. Творчим людям спочатку притаманні певні якості і цілі. У їхньому характері вкорінена потреба в руйнуванні усіляких кордонів, в переживанні нових вражень, в поширенні впливу, і це все жадає втілення. У такому творчому положення Rebekah опинилася на початку 2016, і знайшовши себе справжню вона випустила свій дебютний альбом на лейблі Soma Quality Recordings в квітні 2017. Платівка під назвою Fear Paralysis, має глибоку емоційну виразність і автобіографічний характер.

Under Black Helmet - сучасний ідол індастріал. Його творчість зародилося під крилом і в дусі власного лейбла Moerbeck'а - «Code Is Law». Справжній прорив у світ таємничої танцювальної музики йому подарував MORD, де в 2017 вийшов "I Was Laid-Back A Sinner Of Sorts" EP. Стрімка кар'єра нашого героя дивує: крім того, що він відіграє all-night сети і дуже близький з Moerbeck, його ім'я стоїть в одному ряду з такими гігантами, як Dax J, Phase Fatale, Stanislav Tolkachev і Kobosil, а творчість підтримують Jeff Mills, Tommy Four Seven і Rebekah. Все це свідчить про те, що Under Black Helmet захоплює потаємну реальність сучасного техно.

Доповнить ніч своєю підтримкою українська частина формації Celestial, а саме: Nastya Muravyova, 909Machine, Terawax і Recid. Відкриття заходу забезпечить своїм лайвом v.gnatenko з київського лейблу Progressive Future, який виступав на СХЕМА.

Фейс контроль
Фото-, відеозйомка заборонені. Початок о 22:00. Локація: Кирилівська 86