12 - 13 жовтня 2018 22:00
Pochayna Event Hall Київ, вул. Степана Бандери, 23, ТЦ "Gorodok Gallery"
від 449 грн.
від 449 грн.

Галерея

Celestial w / Rebekah у Києві - фото №1 Celestial w / Rebekah у Києві

Про подiю

Увага! У зв'язку з технічними труднощами захід переноситься на нову локацію - Pochayna Event Hall


У п'ятницю, 12 жовтня 2018 року, Rebekah відвідає Київ зі своїм баченням темного і зловісного техно. Компанію їй складе Under Black Helmet - діджей і продюсер на творчість якого зважають Jeff Mills, Dax J, Tommy Four Seven та інші гіганти світової індастріал сцени.

Кожен артист зобов'язаний еволюціонувати, незалежно від того, в якій сфері він себе реалізує. Творчим людям спочатку притаманні певні якості і цілі. У їхньому характері вкорінена потреба в руйнуванні усіляких кордонів, в переживанні нових вражень, в поширенні впливу, і це все жадає втілення. У такому творчому положення Rebekah опинилася на початку 2016, і знайшовши себе справжню вона випустила свій дебютний альбом на лейблі Soma Quality Recordings в квітні 2017. Платівка під назвою Fear Paralysis, має глибоку емоційну виразність і автобіографічний характер.

Under Black Helmet - сучасний ідол індастріал. Його творчість зародилося під крилом і в дусі власного лейбла Moerbeck'а - «Code Is Law». Справжній прорив у світ таємничої танцювальної музики йому подарував MORD, де в 2017 вийшов "I Was Laid-Back A Sinner Of Sorts" EP. Стрімка кар'єра нашого героя дивує: крім того, що він відіграє all-night сети і дуже близький з Moerbeck, його ім'я стоїть в одному ряду з такими гігантами, як Dax J, Phase Fatale, Stanislav Tolkachev і Kobosil, а творчість підтримують Jeff Mills, Tommy Four Seven і Rebekah. Все це свідчить про те, що Under Black Helmet захоплює потаємну реальність сучасного техно.

Доповнить ніч своєю підтримкою українська частина формації Celestial, а саме: Nastya Muravyova, 909Machine, Terawax і Recid. Відкриття заходу забезпечить своїм лайвом v.gnatenko з київського лейблу Progressive Future, який виступав на СХЕМА.

Фейс контроль
Фото-, відеозйомка заборонені. Початок о 22:00.

Локація: проспект Степана Бандери, 23, м. Почайна (колишня м. Петрівка), на стороні ТЦ GORODOK
ВХІД З ПАРКУВАННЯ БІЛЯ FOZZY ЧЕРЕЗ СХОДИ

Схожі події

Іван Дорн 02 листопада 22:00, Сб Іван Дорн Одеса, Palladium від 400 грн. Іван Дорн Вже не хочу 02 листопада Іван Дорн Palladium Придбати STUDANCE. День Студента 2019 16 листопада 21:00, Сб STUDANCE. День Студента 2019 Київ, ВДНГ від 299 грн. STUDANCE. День Студента 2019 Вже не хочу 16 листопада STUDANCE. День Студента 2019 ВДНГ Придбати Verbee 27 жовтня 20:00, Нд Verbee Київ, Forsage Dance Club від 350 грн. Verbee Вже не хочу 27 жовтня Verbee Forsage Dance Club Придбати Oliver Huntemann 23 листопада 22:00, Сб Oliver Huntemann Київ, HEAVEN від 500 грн. Oliver Huntemann Вже не хочу 23 листопада Oliver Huntemann HEAVEN Придбати