Подію скасовано
23 жовтня 2019, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 290 грн.
від 290 грн.

Про подiю

Чому варто відвідати концерт Celtic Legends?

1. Унікальне танцювальне ірландське шоу - традиційна музика, живий звук, яскраві костюми і неймовірні ритми!
2. Дві години феєрії танцю і музики, наповнених багатством ірландських талантів.
3. Поєднуючи традиційність і новітні технічні досягнення, тисячолітня історія оживає на сцені в світлі найсміливіших уявлень про сценічних шоу наших днів.

У 2001 році, в Ірландії, на незайманих, прекрасних пагорбах Коннемари свою навколосвітню гастрольне подорож почав танцювальний колектив Celtic Legends. Подання, що складається з традиційних ірландських танців і музики, побачили майже у всіх куточках нашої планети. Все музичний супровід виповнюється в живу!

Звучання традиційних ірландських музичних інструментів - скрипки з її божевільною треллю, кельтського барабана, що задає ритм всьому оркестру, і сумні наспіви ірландської волинки, а також запальні танці, повертають нас до витоків стародавніх традицій, настільки розпалюють атмосферу, що глядачі ніби опиняються в найстарішою Ірландії, з її життям, культурою, музикою і своїм власним, ні з чим не порівнянним серцебиттям.

Танцюристи підкорюють сцену прекрасними блискавичними рухами. Всі вони танцюють з дитинства, і неодноразово нагороджені на різних чемпіонатах, а також брали участь в гастрольних турах з такими виконавцями як Riverdance або Lord of the Dance.

Останнім часом ірландські танці переживають новий світанок разом з уже згаданими ірландськими трупами, але саме Celtic Legends намагається відтворити найдавнішу форму цього мистецтва, занурюючись в нього до самого коріння. Celtic Legends - це прекрасні традиційні танці, яким вторять звуки прекрасної живої музики. Складні групові номери збагачуються сольними партіями, які стають окрасою вистави - традиційно ірландського, живого, барвистого і, по-справжньому, незабутнього!

Схожі події

МУМИЙ ТРОЛЛЬ 15 грудня 19:00, Вт МУМИЙ ТРОЛЛЬ Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 199 грн. МУМИЙ ТРОЛЛЬ Вже не хочу 15 грудня МУМИЙ ТРОЛЛЬ Міжнародний Виставковий Центр Придбати Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати