Чайка (КХАТ)

1 червня 2019, Сб. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 70 грн.
від 70 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Чайка»?

1. Яскрава комедійна постановка.
2. Абсолютно несподівано прочитання Чехова.
3. Талановита гра акторів буде тримати вашу увагу весь спектакль.

«Чайка» від театру КХАТ - це абсолютно оригінальна інтерпретація А. П. Чехова. Відомий твір стало сучасної комедією-романсом в двох діях. Сучасні питання і вічні теми органічно переплітаються, а класичні романси загострюють це вдале поєднання.

Цікаво, що чеховські твір в прочитанні кхатовцев здобуло успіх як у старшого покоління, так і у молоді. А ще постановка зрозуміла і непідготовленому глядачеві, і досвідченим театралам з вишуканим смаком.

Сюжет захоплює і стрімко розвивається, що, втім, не заважає розкривати всю глибину чеховських образів. Ви захопитеся настільки, що відступлять будь-які похмурі думки, поганий настрій і погане самопочуття! Для акторів в цій постановці особливо приваблива свобода самовираження, а глядачам вона гарантує диво. Якщо ви до нього готові, звичайно.

У виставі звучать класичні російські романси і музика П. Чайковського.
Тривалість - 2,5 години (з антрактом).
«Чайка» йде на мові оригіналу.
Режисери-постановники - Катаріна Синчилло і Віктор Кошель (Заслужений артист України).

Схожі події

Жизель 20 листопада 18:30, Ср Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 20 листопада Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати