Статус уточнюється 

CHAMBER GEMS

13 квітня 2020, Пн. 19:00
Кірха Святої Катерини Київ, вул. Лютеранська, 22
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

CHAMBER GEMS у Києві! Чекаємо на вас 13 квітня о 19:00 у Кірсі Святої Катерини.

... Кожна людина цікавиться скарбами. Але скарби бувають різні. Матеріальні, природні, духовні. Звичайно ж музичні. Багато з них відомі широкому загалу, вони надзвичайно популярні, їх часто виконують. Цими скарбами людство насолоджується масово. Але ж, хто з нас не мріяв хоча б раз у житті знайти невідомий, прихований скарб… Саме з таких, захованих від загальної популярності, музичних скарбів складена ця програма.

Цими «коштовностями» насолоджувались французькі вельможі, адже Жан-Марі Леклер та Жак Обер були скрипалям знаменитого придворного королівського оркестру «24 скрипки короля». А гості однієї з найшляхетніших родин Європи – родини принца Естергазі «Чудового» – сприймали, спеціально для них написані твори Йозефа Гайдна, як надзвичайну насолоду. Справжнім діамантом програми є Терцет Антоніна Дворжака, що належить до шедеврів камерної музики і надзвичайно ціниться не одним поколінням музикантів.

Але всі ці «рідкісні музичні перлини» є зовсім не частими гостями у концертних залах з причини неординарного складу інструментів, для яких вони написані. Очевидно, що саме з цих причин цю музику називають «схованим скарбом». У вас є чудова нагода насолодитися раритетною програмою у виконанні відомих музикантів, що спеціально заради цього концерту зібралися разом. Кажучи сучасною мовою, на вас чекає «лакшері-концерт».

Програма:
Ж-М. Леклер Соната для 2х скрипок
Ж. Обер Соната для 2х скрипок
Й.Гайдн Соната для скрипки та альта
А. Дворжак Терцет для двох скрипок та альта

Вадим БОРИСОВ (скрипка)
Кирило ШАРАПОВ (скрипка)
Інна БУТРІЙ (альт)