24-pay-mark Created with Sketch.

Charity Daytime Event w SVET. Північне Сяйво

3 грудня 2022, сб. 16:00
Osocor Residence Київ, вул. Виноградна 2
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

Charity Daytime Event w SVET. Північне Сяйво у Києві відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-12-03 в 16:00 на локації Osocor Residence, Київ.
Ви можете придбати квитки на Charity Daytime Event w SVET. Північне Сяйво на Concert.ua онлайн.03.12 | 16:00 | Charity Daytime Event w/ SVET " Північне Сяйво"

SVET повертається до столиці з новою серією вечірок під назвою Північне Сяйво! 

4 причини, чому варто відвідати івент:

- Відчути атмосферу нового проекту від команди SVET, який ми запустили в Одесі та Києві. Це буде незабутній перфоманс: декорації, сяйво та звичайно ж найкраща музика.
- Почути ексклюзивну презентацію сольного лайву від Indifferent Guy після успішного сольного виступу Odyssay на минулому заході.
- Почути дуети ді-джеїв, які об’єднавшись разом дадуть життя новому цікавому звучанню: легендарний Kon’ b2b Cherry - автором багатьох хітів, які грають по всьому світу; комбінація одеського крутого саунду від Beat Inside b2b Feelmark; i щє яскравих київських ді-джеїв R.A.N та A.Fleming. Справжня музична терапія, яка так необхідна нам у цей непростий час.
- Зробити добру справу разом, частину прибутку від заходу як завжди буде передано до благодійної ініціативи uame.org.ua та musicsavesua.com

Схожі події

Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати