24-pay-mark Created with Sketch.

Чарівні пригоди Святого Миколая

16 грудня 2023, сб. 11:00-13:00
від 200 ₴
від 200 ₴

Про подiю


Спектакль «Чарівні пригоди Святого Миколая» в українських містах відбудеться з 12 грудня 2023 року по 4 січня 2024 року.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ У ТЕАТР НА ВИСТАВУ «ЧАРІВНІ ПРИГОДИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»?

  1. Яскраве мультимедійне шоу для дітей та дорослих.
  2. Захопливий сюжет та улюблені персонажі.
  3. Унікальна нагода долучитися до створення див з чарівною паличкою в руках.

ДИТЯЧИЙ СПЕКТАКЛЬ «ЧАРІВНІ ПРИГОДИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ» У ВАШОМУ МІСТІ

Запрошуємо всіх на унікальну мультимедійну виставу для дітей «Чарівні пригоди Святого Миколая»! Професійний сценарій, талановиті актори, ефектні костюми та використання сучасних технологій зроблять цей день незабутнім!

НЕЙМОВІРНА ПОДОРОЖ КРАЇНОЮ ЗИМОВИХ ПРИГОД В КОМПАНІЇ ДОБРИХ ДРУЗІВ

Просто на ваших очах відбуватимуться справжні новорічні дива. І найцікавіше те, що кожен глядач стане учасником неймовірних подій за допомогою керованих інтерактивних гаджетів – чарівних паличок, що вперше були презентовані на престижних європейських шоу. Відбуватиметься все, звісно, під Новий рік. Саме у цей час Святий Миколай перебуває в очікування дитячих листів, щоб прочитати їх та підготувати подарунки для малечі. І ось коли листи зібрані та складені у санчата Сніговика, у справу втручається Солоха. Вона розбиває Сніговика, краде листи, а найочікуваніше свято опиняється під загрозою… Врятувати Новий рік поспішають Відважна Крижинка та хоробрий Зайчик-Красень. А в пошуках Солохи їм допомагають Листоноша, Король, Страуси і, звісно, глядачі. Разом з героями вистави діти вбиратимуть ялинку, викликатимуть сніг і шукатимуть Солоху. Вони обов’язково подолають усі труднощі та повернуть листи Святому Миколаю. А також отримає подарунковий сертифікат від мережі магазинів «Антошка» на Кожній дитині — у подарунок унікальна знижка від мережі магазинів “Антошка”.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА СПЕКТАКЛЬ «ЧАРІВНІ ПРИГОДИ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»?

Замовляйте квитки вже сьогодні на сайті Concert.ua.