Чарлі і шоколадна фабрика

7 липня 2018, Сб. 12:00
Одеський театр Опери та Балету Одеса, пров. Чайковського, 1
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

На численні прохання, після аншлагових прем'єрних показів, мюзикл для всієї родини за мотивами твору Рональда Даля "Чарлі і шоколадна фабрика" на сцені театру опери та балету.

Тільки один сеанс - 7 липня в 12:00. Українська вистава в кращих традиціях бродвейських шоу. Улюблена казка дітей усього світу оживе на найбільшій сцені. Довгі роки фабрика була закрита, але саме у вас є унікальна можливість разом з володарями 4-ох золотих квитків побачити всі секрети, які залишалися в таємниці весь цей тривалий час. Які ж чудеса чекають вас на фабриці Віллі Вонки?

Приходьте і ви все дізнаєтесь самі! А неймовірні казкові декорації, яскраві барвисті костюми, приголомшлива авторська музика і пісні в поєднанні з прекрасною акторською грою подарують неймовірні емоції і незабутні враження і просто не зможуть залишити нікого байдужими!

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Дивні люди. Жарти перед смертю 30 вересня 19:15, Нд Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора, Київ від 150 грн. Дивні люди. Жарти перед смертю Вже не хочу 30 вересня Дивні люди. Жарти перед смертю Будинок архітектора Придбати Класика для дітей 06 жовтня 11:00, Сб Класика для дітей Дом Кино, Київ від 175 грн. Класика для дітей Вже не хочу 06 жовтня Класика для дітей Дом Кино Придбати Одружуйтесь зі мною 02 жовтня 19:00, Вт Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 200 грн. Одружуйтесь зі мною Вже не хочу 02 жовтня Одружуйтесь зі мною МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати