Чехов, Бунін. Про кохання

22 червня 2018, Пт. 19:30
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №1 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №2 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №3 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №4 picture
Чехов, Бунін. Про кохання у Києві - фото №5 picture

Про подiю

Чому варто піти на цикл вистав "Чехов. Про кохання"?

1. Подарувати коханим незабутній вечір.
2. Гумор, романтика, смуток, іронія - всі емоції і грані людських доль змішалися в оповіданнях Буніна і Чехова.
3. Поринути в найщиріші емоції разом з розповідями великих драматургів.

Вони любили, що є сил, ненавиділи і згорали від пристрасті. Вони робили так багато помилок, але виявилося, що деякі з них буває вже неможливо виправити. Переможе любов або пристрасть? Про це, непідробно і щиро, розкажуть на сцені герої оповідань Чехова і Буніна.

Бунін
Розповідь «Наталі». Перше кохання буває так оманливо ... Але тоді чому ми пам'ятаємо її все наше життя? Що це? Дійсно почуття або перші нерозгадані бажання? Троє молодих героїв відчайдушно намагаються розібратися в хитросплетіннях своїх непростих взаємин.

Розповідь «Легке дихання». Іноді пристрасті опановують нами так, що ми не в силах з ними справлятися - спалюємо і руйнуємо все навколо. Історія юної красуні Олічки Мещерської раптово розгортається несподівано і драматично.

Розповідь «Муза». Вона увірвалася в його життя як свіжий вітер, надихаючий, різкий і п'янкий. Без пошуку компромісів полонила і зв'язала почуттями. Але чи є майбутнє у такого раптового щастя? Подарунок долі або урок? ...

Розповідь «Північ» «Послухай мене. Якщо є майбутнє життя і ми зустрінемося в ньому, я стану там на коліна і поцілую твої ноги за все, що ти дала мені на Землі». Кажуть, що справжня любов буває лише раз. Але що робити, якщо ти втратив її назавжди?

Чехов
«Про те, як я в законний шлюб вступив» Наречений, що вже давно засидівся в наречених, і нещасна наречена, які люблять абсолютно інших людей. Їх пов'язує примус батьків і майнові інтереси. Коротка розповідь про силу вибору.

«Шлюб через 10-15 років» Любов і сімейне життя нарешті можна купити! Геть муки - тільки ринкові відносини. А для укладення таких угод, звичайно ж, вже є комерційні посередники. Фарсова і іронічна історія про жінку, яка намагається якомога вигідніше купити нареченого.

Схожі події

Благодійна вистава Лускунчик 29 вересня 12:00, Сб Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка, Київ від 50 грн. Благодійна вистава Лускунчик Вже не хочу 29 вересня Благодійна вистава Лускунчик Національна опера України ім. Т.Г. Шевченка Придбати Театр Воробушек здуває пил шарами 09 жовтня 19:00, Вт Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора, Київ від 150 грн. Театр Воробушек здуває пил шарами Вже не хочу 09 жовтня Театр Воробушек здуває пил шарами Будинок Актора Придбати Фіксі Шоу 13 жовтня 16:00, Сб Фіксі Шоу ПК Березіль, Тернопіль від 100 грн. Фіксі Шоу Вже не хочу 13 жовтня Фіксі Шоу ПК Березіль Придбати Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 250 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати