Cherkasy Jazz Quintet

11 вересня 2018, Вт. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Cherkasy Jazz Quintet у Києві - фото №1 Cherkasy Jazz Quintet у Києві
Cherkasy Jazz Quintet у Києві - фото №2 Cherkasy Jazz Quintet у Києві афіша

Про подiю

Цікава джазова колаборація – віртуози Cherkasy Jazz Quintet та музикант нового покоління, саксофоніст або молодий прогресивний саксофоніст/амбіційний саксофоніст Михайло Євтушенко – 11 вересня у Caribbean Club Concert Hall.

Перші – володарі найвагомішої в українському джазі дискографії та фанати хард-бопу та The Beatles. Другий – випускник славнозвісного University of Music & Performing Arts Graz, що підкорив своїм талантом Австрію, та й усю Європу. Не знаємо, як вони зазвучать разом. Проте впевнені – це точно варто почути і побачити.

Уже тричі Cherkasy Jazz Quintet збирав повні зали у Caribbean Club Concert Hall, кожен їх виступ чекають з нетерпінням. І цей, вересневий, не виняток.

Додайте до свої планів на осінь: Cherkasy Jazz Quintet, Михайло Євтушенко, класичні джазові прийоми та свіжість імпровізацій, 11 вересня у Caribbean Club Concert Hall!

Для вас зіграють:
Михайло Євтушенко – тенор-саксофон, сопрано-саксофон
Олександр Черкашин – барабани
Олександр Шнайдер – контрабас
Микола Євпак – тенор-саксофон
Сергій Крашенінніков – фортепиано, бенд-лідер

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Dan Balan 01 листопада 19:00, Чт Dan Balan Палац Спорту, Київ від 390 грн. Dan Balan Вже не хочу 01 листопада Dan Balan Палац Спорту Придбати Jah Khalib 15 листопада 19:00, Чт Jah Khalib Палац Спорту, Київ від 490 грн. Jah Khalib Вже не хочу 15 листопада Jah Khalib Палац Спорту Придбати