Чорний квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові!

30 березня 2020, Пн. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чорний квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові! у Києві! Чекаємо вас 2020-03-30 о 19:30 на майданчику ATLAS, Київ.
Ви можете купити квитки на Чорний квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Кохання! на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).31 березня - "Дві смужки або Подвійна суцільна Любові!"

Комедія про відносини і вагітності. Все як завжди смачно, тонко і душевно

Рано чи пізно, очікувано чи ні, але в житті практично кожної пари з'являються 2 смужки. І тут не вгадаєш ... Для одних - це символ двох паралельно йдуть життів, для інших - перекреслені (для впевненості два рази) відносини. Як би там не було, ця подія ділить наші життя на До і Після і нікого не залишає байдужим.

Цей спектакль для тих, хто хоче і не хоче, чекає і боїться, боїться і чекає, думає і планує, умовляє і відмовляє ...

Говорити про вагітність і не сказати про секс «Чорний квадрат» просто не може. Тому, відвертість, інтимність і еротизм присутній в повній мірі. Ну, а гумор червоною лінією проходить через все історії вистави. Ідеальний спектакль насміятися і розчулитися.

На Powered by Froala Editor