Чорний квадрат. Роздягайся - будемо ... говорити!

3 березня 2020, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чорний квадрат. Роздягайся - будемо ... говорити! у Києві! Чекаємо вас 2020-03-03 о 19:30 на майданчику ATLAS, Київ.
Ви можете купити квитки на Чорний квадрат. Роздягайся - будемо ... говорити! на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


За назвою, ви здогадалися, це комедія з проекту "До і Після сексу". Як завжди, щільне поєднання гумору, інтелекту і "полунички".

Смачний і пікантний спектакль від команди "А-ля Кобеля". Вони з властивим їм тонким гумором заглибилися в еротичні, сексуальні, інтимні та інші схожі відносини між «М» і «Ж». Вони доводять, що любов - щось більше, ніж секс з перешкодами. А ось якщо сексу занадто мало, а перешкод занадто багато - то врятувати відносини допоможуть тільки екстра-заходи - наприклад, вчасно витягнутий з шафи "скелетик" ... В цей незграбний момент героям доводиться виконувати душевний стриптиз і самим розставляти розділові знаки в вічних проблемах: «піти не можна залишитися ... » і «Любити не можна розлучитися... »