Чорний Квадрат: 6 соток пристрасті, або Дачні сексуальні історії

13 листопада 2018, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 120 грн.
від 120 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «6 соток пристрасті, або Дачні сексуальні історії»?

1. Вкотре переконатися в тому, що дотепність авторів «Чорного квадрату» не має меж.
2. Вистава запропонує вам абсолютно нестандартні асоціації зі словом «дача».
3. Поспішайте отримати добру порцію позитиву і впізнати в героях друзів, знайомих або навіть самих себе.

Артисти вашого улюбленого театру «Чорний квадрат» представляють яскраву комедію з перчинкою – «6 соток пристрасті, або Дачні сексуальні історії». Назва – у стилі «ЧК». Але і зміст, повірте, буде, як завжди, дотепним, відвертим і жвавим.

Події комедії розгортаються недалеко від Києва, зрозуміло, на дачі. Присутні в цьому затишному містечку персонажі думають про одне. Ну, так, про секс. Або про кохання. Втім, у кожного з них – власна думка щодо цього. Ви почуєте багато розмов про «це» і зможете переглянути своє ставлення до такого звичного для нас об'єкту як дача.

І якщо досі дачні справи асоціювалися в багатьох з бур'янами, овочами і тяжкою працею, «ЧК» готові перевернути всі типові уявлення про дачу. Недарма ж для вистави підібрані яскраві актори, готові повеселити публіку по-дорослому і від душі. Що ж, приходьте і смакуйте неперевершений гумор і ще раз посміхніться, дивлячись з боку на палітру стосунків чоловіка і жінки. І просто відпочивайте. Адже на дачі можна непогано розвіятися... Чекаємо!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Орфей і Еврідіка Орфей і Еврідіка 1 Подія Орфей і Еврідіка 20.03 - 20.03.2019