Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу

16 квітня 2019, Вт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 149 грн.
від 149 грн.

Галерея

Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу у Києві - фото №1 Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу у Києві
Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу у Києві - фото №2 Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу у Києві афіша
Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу у Києві - фото №3 Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу у Києві квитки

Про подiю

чому варто відвідати Чорний Квадрат: 9.5 хвилин до і після сексу?

1. Кожна постановка театру "Чорний квадрат" - це гарантія успіху та аншлагу.
2. Любителі гумору, особливо чорного, зможуть посміятися від душі.
3. Ця яскрава і соковита комедія запам'ятається вам надовго!

Проект "Чорного квадрата", який користується просто шаленою популярністю. Такі аншлаги, які ми збираємо спектаклями, присвяченими Цьому, іншим театрам тільки сняться в самих відвертих і неможливих снах. Отже, час прийшов. Поговорити відверто про Це.

Не потрібно робити вигляд, що вас конкретно це не стосується, і взагалі, Ви не розумієте, про що йде мова. Так, ми говоримо про секс. Так, він є. Це не міф, це не вигадки якогось мудреця-філософа.

Це цілком конкретне поняття, з яким у кожного складаються свої відносини. Інтимні. Інтимні - не означає покриті мороком вульгарності, брутальності або брудом. Інтимні - це значить тендітні, світлі і настільки хворобливі, що просто боїшся про це з кимось поговорити. Усе. Пора закінчувати з цими дитячими штучками. Що вас турбує? Поділіться з нами самим-самим-самим. Адже ми перед вами повністю відкриті. Ми готові до відвертої розмови. Через етюди, вистави про Це.

Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що слід робити, і не потрібно говорити? А що трапляється саме собою? Що відбувається далі? Те ж змінюється всередині у нас після всього цього? Ось питання цього проекту, на які актори будуть шукати відповіді.

Ми починаємо вчасно, але можемо затримати уявлення не більше 15 хвилин для любителів пробок.

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 У джазі тільки дівчата 26 вересня 18:30, Чт У джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. У джазі тільки дівчата Вже не хочу 26 вересня У джазі тільки дівчата Театр музкомедії Придбати Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару 27 вересня 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару Вже не хочу 27 вересня Kyiv Modern Ballet. Лебедине озеро. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Дюймовочка Дюймовочка 2 Події Дюймовочка 22.09 - 30.10.2019