Чорний квадрат. Гола правда

4 червня 2019, Вт. 19:30
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 180 грн.
від 180 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «Гола правда»?

1. Динамічний, легкий і абсолютно непередбачуваний сюжет.
2. Яскрава гра акторів «Чорного квадрату».
3. Віра в те, що Всесвітом правлять все-таки не банківські рахунки, і навіть не краса, а щирість.

Часто нам здається, що для того, щоб бути щасливим обов'язково треба бути красивим, багатим і відомим.
Герої цієї історії яскраво і барвисто доводять, що це не так, що щирість часто важливіше краси, а душевна гармонія в парі набагато важливіше багатства. А коли діти вже виросли, які цінності стануть найважливішими для них?

Ми копаємо вглиб чоловічої і жіночої психології. Ну, проти того, що вони - різні, сподіваюся, ніхто заперечувати не буде. А ось нюанси, так би мовити, є. І, ось, тут-то ми і влаштовуємо фонтан найнеймовірніших і несподіваних ідей і історій. Вистава проходить на одному диханні.

У цій виставі «Чорний квадрат» якомусь сенсі робить те, що довгі десятиліття творив Голлівуд, - наполягає на перемогу добра над злом, любові над ненавистю, пристрасті над безпристрасністю, дарує відчуття зв'язку часів, вписує приватні долі у велику історію, захоплює пристрастями і втішає пронизливо-ніжним, мелодраматичним фіналом. Ви отримаєте емоційні «гойдалки», контрастні переживання і океан гумору і любові. Ви отримаєте те, заради чого людям потрібно справжнє мистецтво. І, слава Богу, в цьому спектаклі, ми можемо це гарантувати.

Це не просто цікавий і веселий спектакль, це нестримне еротичне хуліганство!