Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих

20 лютого 2020, Чт. 19:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 179 грн.
від 179 грн.

Галерея

Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №1 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №2 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві афіша
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №3 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві квитки
Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві - фото №4 Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві на concert.ua

Про подiю

Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих у Києві! Чекаємо на вас 20 лютого о 19:30 у Bel etage.

Ви можете купити квитки на Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Непередбачувано, яскраво, розумно, смішно, енергійно, відверто, дивно!

«Імпровізація для дорослих» - унікальний проект, який поєднує в собі театр, легендарні Бродвейські імпровізаційні шоу, інтерактивне спілкування з глядачем і - найголовніше - створення вистави тут і зараз.

Це захоплююче дію без сценарію, де головними драматургами стають глядачі. Саме вони вирішують: де і в яких ролях опиняться актори в наступну секунду. І задачаактеров - максимально яскраво розвинути ідею глядача, щоб отримати повноцінне твір мистецтва.

Театр «Чорний Квадрат» імпровізує з 1992 року! Протягом 20 з гаком років це був єдиний театр імпровізації в Україні! Зараз із зростанням популярності цього жанру, ми з гордістю продовжуємо стверджувати: ми почали імпровізувати першими.

У проекті беруть участь одні з провідних акторів і актрис театру «Чорний Квадрат», резиденти першого імпровізаційного шоу України «Сексуальне Чтиво».

Якщо ви хочете відпочити, посміятися, насолодитися швидкістю і енергією акторів, управляти ними і реалізувати на них всі свої (навіть найсміливіші) фантазії - сміливо приходьте на «Імпровізацію для дорослих».

Схожі події

За двома зайцями За двома зайцями 2 Події За двома зайцями 4.03 - 31.03.2020 Театр в темряві: Театр в темряві: 5 Подiй Театр в темряві: "13 Глава" Михайло Булгаков 27.02 - 17.03.2020 Баламути Баламути 2 Події Баламути 22.02 - 08.03.2020 Спляча красуня 22 лютого 18:30, Сб Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 22 лютого Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати